Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha ilyen helyzet állt elő? Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Megtetszett nekem egy lány, párszor szemeztünk, volt, hogy segítséget is kért, beszélgettünk is pár szót, és legutóbb ő is faggatott magamról. Szóval elég sanszosnak gondoltam, hogy bejövök neki, már a randit tervezgettem, meg álmodoztam, hogy mi lesz, ha... Megjelöltem ismerősnek facebookon, és miután visszaigazolt, akkor vált láthatóvá a kiírás, hogy "kapcsolatban". Tudom, hogy én vagyok az idióta, amiért beleéltem magam, de örültem, hogy végre van valaki, akinek esetleg bejövök, és akivel talán lehet valami. Azzal tisztában vagyok, hogy elvileg tabu a lány, de az az igazság, hogy összezavarodtam. Mivel viszonylag gyakran látom őt, ezután is eszembe fog jutni, hogy tetszik, legalábbis még egy ideig biztosan. Nagyon váratlanul ért ez az egész, ezért küzdök itt belül, tudom, hogy aljas dolog lenne "úgy" gondolnom rá, mégis vonz hozzá valami. Mit tegyek, ha esetleg ő tovább folytatná a "közeledést", még ha ő csak barátságot gondolna is? Bunkó nem akarok lenni, és igen, tudom, hogy szemétség, de itt motoszkál bennem a kisördög, hogy menjünk el együtt valahová. Hogyan felejtsem el őt, hogyan utasítsam el őt? Ha esetleg csak baráti szándékkal közeledett, nem akarom megsérteni azzal, hogy pl. nem szólok hozzá, de elég kínos a helyzet, mert én meg többet érzek iránta. Ha lehetséges, akkor nem beszólást meg oltogatást kérek, hanem normális segítséget. Köszönöm.

2013. nov. 13. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a nő foglalt, akin fekszenek.

Lehet bejössz neki, lehet csak az egóját növelte veled, lehet a majomtaktikát követi, stb. Viselkedj vele úgy, mintha nem lenne kapcsolatban, aztán majd kiderül.

2013. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ha "úgy" közeledik hozzád akkor ne érezd szemétségnek ha elhívod valahová... ezt ő is akarja.. ha a barátja van olyan töketlen hogy nem tudja megtartani így járt...tudod van az a mondás:"az erősebb kutya baszik"...
2013. nov. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2: Az a baj, hogy a barátja valószínűleg ott van a közelében, mi meg csak az egyetemen tudunk találkozni, és ott lenne köztünk a földrajzi távolság. Szóval arra is gondoltam, hogy azt tervezi, hogy miközben otthon van a barátja (vagy nem tudom, a srác hol lakik, nem távkapcsolatban vannak-e), ott lennék neki én is mint esetleges d.gópajti. Vagy nem tudom. Egyébként az se biztos, hogy ez "olyan" közeledés volt a részéről, lehet, hogy csak én láttam bele, mert azt akartam.
2013. nov. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!