Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Fiúk ezt hogyan oldanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Fiúk ezt hogyan oldanátok meg, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elsősorban huszonévesek vagy idősebbek véleményére vagyok kíváncsi mivel én is ezek közé tartozom.


Szóval. Több, mint egy éve megismertem egy férfit. Mint kiderült 10 év korkülönbség van köztünk az ő javára. De ez nem befolyásoló tényező száomra, mert nekem mindig is az idősebb férfiak jöttek be, velük jöttem ki jól.

Annyira véletlenszerű és szinte mesebeli találkozás volt, hogy kb aznap beleszerettem.

Nagyon nagyon sok dolog van benne, ami manapság ritka a férfiakban, és igazán becsülendő.

Viszont közben meg nem az a hétköznapi fajta, mert elég különleges gondolkodásmódja van, szemlélete stb..

És vannak olyan dolgok amik miatt kételkedem mi legyen.. pl nem dolgozik azt amit szeretne, merthogy úgy nehéz lenne elhelyezkedni stb..egyszóval tök könnyn feladta az egészet.. ehelyett nem csinál semmit. Különféle "segélyekből" él végül is ait a húga meg az anyja után kap vagy vmi ilyesmi, ezekkel annyira nem vagyok tisztában.

És képes elhanyagolni magát..külsőre.. pedig sokkal jobban nézhetne ki ha kicsit odafigyelne magára.

De mindenre egyszer próbáltam utalni amikor össze akart velem költözni, hogy akkor majd nem cigizel és nem lesznek "büdösek" a ruháid.

és ilyesmik..


Most szerintetek ezeket hogy oldjam meg, hogyan mondjam meg neki, hogy én igazából baromira szeretném ha vele lehetnék, de csak úgy ha ezeket a dolgokat megtenné és változtatna másokon?


Nagyon köszönöm ha valaki veszi a fáradságot elolvassa és segít a válaszával. :)



2013. nov. 14. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon béna, rossz pasi.


Miért akarsz ilyennel járni? Ez méltóságon aluli. Jó pasival, vagy legalább átlagossal is járhatnál.

2013. nov. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg kellene neki mondanod, hogy ezek nem tetszenek, változtasson rajtuk, ha nem tud, szerintem ne élj vele, meg fogod bánni...
2013. nov. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:

Talán a kérdésemből úgy hangozhat..és néha nekem is voltak ilyen érzéseim vele kapcsolatba, de máskor meg azt éreztem, hogy olyan különleges mert nagyon sokban különbözik az "átlagostól". És nem tudom hogy most melyik érzésből van több bennem, vagy hogy melyik felemre hallgassak..

2013. nov. 14. 09:19
 4/5 A kérdező kommentje:

Kedves jancsiiiiiii!


De hogyan lehetne ezeket megmondani?? Csak úgy nyersen elé állni és elmondani?

2013. nov. 14. 09:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Kenyes helyzet.


Nem gondolom, hogy feltetlenul okos otlet lenne eleallni es minden elozmeny, elozetes beszelgetes nelkul rogton a szemebe mondani, hogy ezen es ezen valtoztass, mert ezek es ezek a hibaid.

Az emberek tobbsege azert ugy mukodik, hogy nem szereti ilyen nyersen es kozvetlen modon hallani a hibait (meg akkor sem, ha egyebkent teljesen jogosnak tunik, ha valaki ezeket a dolgokat szova teszi es abszolut a segito szandek vezerli). Jo esellyel ilyenkor a legtobb ember sertodessel reagalna... kiveve persze ha ez a ferfi annyira szerelmes beled, hogy azonnal az az elso reakcioja, hogy "persze, igazad van es erted barmire hajlando vagyok, megteszek barmit".


En azt mondom, hogy finoman kellene rakanyarodni erre a temara, mondjuk amikor egyutt toltotok egy estet es mar javaban beszelgettek, oldott a hangulat, akkor finoman elkezdhetned a munka tema fele terelni a beszelgetest, hogy itt mik a tervei, gondolkozik-e ezen, aztan beszelhetsz a cigirol is, hogy szerinte is durva-e, hogy ennyire draga lett, meg hat ott a trafikmutyi, neked milyen ellenszenves ez az egesz, kerdezd az o velemenyet, aztan igy ki fog derulni, hogy o miket gondol errol.


Az lenne a lenyeg, hogy ne ugy beszelj neki ezekrol, hogy ezt es ezt valtoztasd meg, mert en ezt igy szeretem es tessek szepen megfelelni az elvarasaimnak, hanem beszelj neki a sajat velemenyedrol, a sajat erzeseidrol, gondolataidrol ezekkel a dolgokkal kapcsolatban es akkor latni fogod a reakcioibol, hogy o hogyan viszonyul ezekhez a kerdesekhez es mennyire veszi figyelembe a te allaspontodat, illetve hogy a te allaspontod mennyire van hatassal ra.

2013. nov. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!