Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt mégis hova tegyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt mégis hova tegyem?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel már jó ideje beszélgetünk fészen és mindig tök jól eldumálunk, többször mondta, hogy mennyire kedvel, én is őt.

Viszont van egy furcsa szokása. Amikor a legmélyebben benne vagyunk egy témában, akkor benyög egy olyat, hogy "na én mentem, szia".. Pff...meg se várja, amíg befejezem?!

Ez csak szerintem bunkóság? Ettől még lehet rendes a asrác, csak kicsit nyers a stílusa?

Erről vajon le fog szokni?



2013. nov. 14. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mintha rólam beszélnél. :D
2013. nov. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megy kiverni olyankor a répáját.
2013. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Talán van élete a facebookon kívül is és éppen dolga van.
2013. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
beszéljetek személyesen
2013. nov. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Facebook nem egy klubhelység, miért kell elvárni, hogy az ember egy chaten akármilyen etikai szabályokhoz tartsa magát? Ha dumálni akarsz vele miért nem hívod el valahová?
2013. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
lol, nekem is van életem fb-on kívül, de attól még elköszönhetne normálisabban is!
2013. nov. 14. 17:47
 7/9 A kérdező kommentje:
mert nem tudunk mindig találkozni, nem ugyanott lakunk...
2013. nov. 14. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:

Kapcsold ki a chat-et és hosszabb levelet írj az adott témákban. Ha válaszol, hasonló hosszúságban és mélységben, nem csak úgy flegmán, és mindezt többször is megteszi külön unszolás nélkül, akkor nincs gond. Ha nem, akkor felejtsd el, mert az azt jelenti nem szán rád időt, nem érdekled.

Nekem ez bejött.

2013. nov. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, utolsó!
2013. nov. 14. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!