Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A világot tényleg csak ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A világot tényleg csak ez a két dolog, a pénz és a szex mozgatja? Szinte mindent csak ösztönből és a vágyak teljesítéséért és a másik nem vonzalmáért teszük? Az ösztön a legfontosabb?

Figyelt kérdés
2013. nov. 15. 11:21
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:

"Az ember társas lény..."


Annyira vagyunk társas lények amennyire látszik is.

Ez olyan mint a se veled, se nélküled kapcsolatok.

Hány olyan emberrel volt már dolgom, akiket láttam meg halottam beszélgetni valakivel, és ránézésre azt hittem hogy nagy haverok, aztán mikor elment az illető, azt mondja a másik, végre, azt hittem sosem megy már el. De miért beszélsz valakivel akivel nem is akarsz beszélni? Ennyire vagyunk társas lények. Nem akarunk egyedül lenni, de azért másokkal sem. Ennyi. A pénzt, szexet és hasonlókat viszont tényleg szeretjük, nem csak úgy teszünk. Miért szeretnénk bárkit is? Ha meg szeretünk valakit, miért nem szeretünk mindenkit?Miért csak egyeseket?

2013. nov. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
11-es: Utolsó mondatod az jogos. Mivel lesz az nekem jobb, ha bunkó pasi leszek pl.? A bunkók általában helyesek is, ha egy átlagos vagy átlagon aluli bunkó, azt felpofozzák, elküldik, kinevetik és elújságolják a városban
2013. nov. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

"Ilyen a világ,csak a enberiségnek akkor sincs a helyén az értékrendük."


Akkor lennének a helyén az értékrendek, ha tisztáznánk hogy mit akarunk. Pl.: Nem szeretjük hogyha pletykálnak rólunk, de mi pletykálunk másokról. Az értékrendünk a helyén volna ha, nem szeretnénk hogy pletykáljanak rólunk és mi sem pletykálnák másokról.

2013. nov. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Csak azok ilyenek,akik ösztönlénynek tartják magukat.Szerintem az ember ismérve az,hogy képes szembe menni és uralkodni magán az ösztöneivel szemben.Aki nem így tesz,azt nem nevezném embernek,mert semmivel sem jobb az állatoknál(de sajnos ez egyre normálisabb dolognak számít).Az emberek többsége sajnos elvk*rv@ lett.
2013. nov. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:

"Csak azok ilyenek,akik ösztönlénynek tartják magukat."


Milyenek?

2013. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

#utolsó:Olyanok akiknek csak a szex és a pénz fontos.Habzsolják az életet és szemrebbenés nélkül átgázolnak bárkin.

Például van aki ezzel az ösztön dologgal mentegetőzik megcsalás után és van aki ezt elfogadja(mert hülye).Az előző válaszomban kifejtettwm,hogy mitől ember az ember.

A kísértésnek könnyű engedni,még akkos is,ha másokat bántunk vele.Lényegében ettől lennénk emberek,hogy nem így teszünk.

2013. nov. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Rendben, de akkor csak azért ne tegyél meg valamit ami neked jó, mert azzal valakinek rosszat teszel? Hiszen ami neked jó, az valakinek biztosan rossz. Ha mindig más érdekeit nézzük, akkor mások mindig a mi érdekeinket nézzék?

Amúgy a szeretet, türelem stb. is ösztönös dolog. Minden amit teszünk ösztönös. Úgyhogy jó lenne ha nem beszélnél hülyeségeket.

2013. nov. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Most gondoljatok bele,manapsag kottet annyi eletre szolo baratsag mint regebben nagyapaink korában? Regen erdekek nelkul is osszejottek az emberek. Ma szinte csak akkor, ha valamilyen picike hasznot is huzhat az egyik a masikbol.
2013. nov. 15. 14:10
 19/34 anonim ***** válasza:

"Most gondoljatok bele,manapsag kottet annyi eletre szolo baratsag mint regebben nagyapaink korában? Regen erdekek nelkul is osszejottek az emberek. Ma szinte csak akkor, ha valamilyen picike hasznot is huzhat az egyik a masikbol."


És te ezt honnan tudod? Éltél akkor és kötöttél érdekek nélküli barátságot? A barátság, szerelem és minden emberi kapcsolat érdekek miatt születik meg. Barátnőd sem azért lesz hogy adj, kapni akarsz tőle valamit pl.: p*ucit, szeretet stb.

2013. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
Szerintem a művészet is mozgatja a "világot",legalábbis remélem...
2013. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!