Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mitől lehet, hogy csak úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mitől lehet, hogy csak úgy tudok elmenni, ha hasra fordulok, beszorítok egy párnát a combom közé és úgy mozgok rajta? Ha az ujjammal próbálom, csak egy kicsit jó érzés, de semmi több. Ez miért van?

Figyelt kérdés

2013. nov. 16. 09:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Passz. Nekem is csak úgy megy. 19/L
2013. nov. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem máshogy is el tudnál, csak próbálkozni kell, hogy miként legjobb a csiklódnak. Arra is rá kell érezni. Meg lehet kell egy kis idő mire egyre jobb érzés lesz kézzel. Nem úgy kezdődik.
2013. nov. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ujjal mit próbálsz ujjazni magad? vagy a csiklódat izgatod? csak mert az ujjazástól a legtöbb nő nem tudna elmenni soha. A legtöbb nönek hüvelyi orgazmusa is csak ugy van ha elötte egyéb módon orgazmus közeli állapotba izgul fel.
2013. nov. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1# Neked mennyi idő kell ahhoz, hogy elmenj?

3# Csak a csiklómat. A hüvelyemben egyáltalán nem jó

2013. nov. 16. 10:54
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedvemtől függően 5 és 20 perc közt. Én is elkezdtem próbálkozni máshogy, de úgy nem az igazi.
2013. nov. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem így szoktad meg (talán nem is emlékszel rá, hogy így kezdtél el anno maszturbálni) és ez rögzült be.


Próbálkozz más pozícióval is, legyél kitartó, játékos, ne görcsölj és menni fog!:)

2013. nov. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!