Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik vagy csak barátságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik vagy csak barátságot érzek? És Ő? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés
Van egy srác és nem tudom h mit érzek iránta. Barátok vagyunk és sokat vagyunk együtt, persze csak barátként. Régebben tetszett még kb 4 évvel ezelött. Régóta vagyunk barátok, akkor is barátok voltunk, de nem rég lettünk nagyon- nagyon jóba. Néha úgy érzem h többet érzek barátságnál. De egy kicsit bűntudatom van mert van egy másik srác aki tetszik vele elég jól alakulnak a dolgaink. A baj csak az h nem tudom h a másik fiú iránt mit is érzek pontosan. Olyan zavaros minden… Azt sem tudom h a srác h érez irántam. Vajon csak barátként gondol rám vagy máshogy? Néha csinál olyan dolgokat amik más fiúknál azt jelentenék h tetszem nekik de ez a srác más, ö barátságból is csinál olyanokat mint más több mint barátságból. Pl megcsikiz, amikor egymás mellett ülünk összeér a kezünk, könyökünk,térdünk és nem hozza el de én sem. Van h összekócolja a hajam, persze nem bunkóságból, inkább csak megsimogatja. Néha hülyeségből bunkózunk egymással és olyankor és ha megsértődők akkor azt mondja hogy „Tudod hogy szeretlek.” De sok lány barátja van még és velük is kedves aranyos, velük is csinálja ugyanezeket csak velem talán többször. Úgy érzem h én vagyok a legjobb barátja az ellenkező nemből, sok mindent megtudok vele beszélni. Tényleg sokat hülyülünk együtt. Ha el kell kisérni valahova álltalában engem hív el. Néha azt kívánom bárcsak átölelne megfogná a kezem megpuszilna vagy megcsókolna. Ez csak testiség vagy szeretem/tetszik? Ez a srác tud a másikról, aki tetszik és nem csinált semmi olyat ami féltékenységet jelenthetne nála. Bűntudatom van hogy másra gondolok olyankor olyakor ami már majdnem egyenesben van egy kapcsolatom. Úgy gondolom könnyebb lenne a dolgom ha tudnám h mit érez irántam, de elsősorban magammal sem ártana tisztáznom h én mit érzek… Szerintetek hogy érez irántam?
2009. máj. 5. 19:48
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit hogy ha találkozom azzal a fiúval akiről biztosra tudom h tetszik akkor mindig ideges vagyok elötte viszont a másik srácnál meg nem. Azért mert őt régebb óta ismerem?
2009. máj. 5. 19:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem szépen lassan kezdesz beleszeretni:)) Ha a másik fiú közelében nem érzed ezt a fajta bizsergést, akkor hagyd a francba, maradjatok inkább a barát kategoriánál.


A barátod fejébe nem láthatsz be, sokszor nagyon nem egyértelmű "jeleket" küldenek felénk. Ha összejöttök fantasztikusan szép lesz minden, hiszen nagyon jól ismeritek egymást, de ha szakítotok lehet, hogy még köszönni sem fogtok egymásnak. Persze tudok ellen példákat is:))


Mindenesetre én a helyedben megkérdezném Tőle, hogy mit gondol erről az egészről. Ha tényleg ennyire jóban vagytok, még ezt is meg tudjátok majd beszélni...:)


Sok sikert!


-Tündérlány(17)-

2009. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak attól félek hogy ha ebből lenne valami de utána meg vége lenne akkor a barátsásunknak is annyi, azt pedig nem akarom. Én nem tudom hogy tudnám töle ezt megkérdezni hogyan vezessek ilyen irányba egy beszélgetést.
2009. máj. 5. 20:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyszerűen kérdezd meg tőle, hidd el fog menni, nem fog kinevetni, maximum nemet fog mondani. Nem hiszem, hogy pl ez esetben megváltozna kettőtök között valami.


Megértem, hogy félsz tőle, hogy szakítás után már nem lesztek barátok, de mennyivel jobb az, hogy majd hosszú időkön keresztül azon őlödsz, hogy mi lett volna ha...Néha kockáztatni kell a boldogság érdekében.

2009. máj. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!