Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki belőle?

Figyelt kérdés
Már majdnem egy éve szerelmes vagyok egy olyan fiúba, akibe nagyon nem kéne. Már többször is elhatároztam, hogy nem gondolok rá, hogy nem beszélek róla, de nem sikerül. Mit tegyek???? Kérlek adjatok tippeket!!! Köszönöm előre is!!!!!!!!

2013. nov. 17. 17:45
 1/9 anonim ***** válasza:
ismerj meg engem és akkor kiszeretsz belőle, és utána meg belém szeretsz
2013. nov. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy eddig nagyon reménytelen volt a szerelmem, mert elutasított! De mostanában mindig szemez velem, mindig összefutunk valahol, és engem néz. Lehet ebből valami???? Eddig nagyon eltaszított magától. Én nem akarok lépni, azt szeretném, hogy ő lépjen !!!! Ha hiányzom keres!! Ha nem akkor megpróbálom elfelejteni. Na szerintetek mit tegyek???? Valaki aki tapasztalta már, leírná hosszan hogy mit tegyek?? Hogy elfelejtsem, hogy ne gondoljak rá, vagy esetleg megmutatni neki hogy mit vesztett!!!
2013. nov. 17. 17:48
 3/9 A kérdező kommentje:
Első: hahaha nagyon vicces vagy!! Próbálkozz máshol , itt nem jött be.
2013. nov. 17. 17:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha szemez az lehet jó jel :D. Most vagy gyáva vagy nem tudom. Kiszeretni sajnos nem könnyű. Sőt az általában nem is döntés kérdése. Velem 1 hónapja szakítottak állandóan próbáltam elfelejteni de most mégis mindennél jobban szerelmes vagyok belé. Szóval eléggé kontrollálalatanok ezek az emberi érzelmek.
2013. nov. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az mit jelent hogy szemez velem? :D Miért csinálja ezt? Amúgy sajnálom hogy szakítottak veled
2013. nov. 17. 19:13
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor én szemezek egy lánnyal az azt jelenti nálam, hogy érdekel a lány de én ennél tovább sose merek lépni általában. Szóval nem merek odamenni így csak szemezek vele, hogy ő is észrevegyen, hogy hahaó itt vagyok és téged nézlek. Egyébként köszi. Valahogy túlélem de nehéz lesz azért megpróbálom visszaszerezni mindenáron.
2013. nov. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hajrá és köszi a választ! :D
2013. nov. 17. 20:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van. Valahogy aztán mindig elhatározom, hogy elfelejtem, aztán meglátom, vagy rám néz, aztán annyi az egész tervemnek. Nálam ez már több mint egy éve tart és azért nem egy könnyű helyzet az is biztos. Erre konkrét tanácsot nem tudnék írni mert még magamnak se tudok :D Próbáld kerülni ha nagyon el akarod felejteni, bár nálam ez se igen jött be.
2013. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Próbálom kerülni, de ebédnél mindig találkozunk. Én is elhatározom, hogy elfelejtem, de mindig rám néz, vagy mosolyog és elkezdek reménykedni..Amúgy köszönöm válaszod!!! És sajnálom, hogy neked is át kell ezt élned!!!
2013. nov. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!