Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk nálatok mi alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk nálatok mi alapján alakul ki a kötődés? (hülye válaszoktól kíméljetek)

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 23:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálam idővel. Mondjuk pl. hiába vannak ezek az internetes csodák, hogy hmmm, akkor eleve tudjuk mindketten, mit akarunk, azért mondjuk 1-2 hónap nem árt, hogy meg lehessen ismerni a másik hülyeségeit is...
2013. nov. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát általánosságot nem tudok mondani, de most van egy lány, aki kapott tőlem keményen (hideget, meleget), és úgy tűnik ennek ellenére valahogy mégis kedveli a társaságom (nem értem). Ez egy kicsit meghatott, de nem vagyok egy könnyen meghatódós forma, érzéketlennek számítok alapvetően.


27/f

2013. nov. 18. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam általános iskolában alakult ki életem eddigi legnagyobb köteléke. Ötödikben egy barátommal ültem, akivel rosszak voltunk, így engem egy lány mellé ültetett osztályfőnök. Ezzel a lánnyal nagyon nem bírtuk egymást, korábban már látásból ismertük egymást. Utána fokozatosan kialakult a szimpátia, egyre többet beszélgettünk, segítettünk egymásnak az órákon. Egyszer csak azon kaptam magam, hogy szerelmes vagyok belé. Hatodikban szerelmet vallottam neki, sikerrel, de hát gyerekszerelem, nem tartott sokáig. Annyira rosszul végződött, hogy 1 évig nem szólt hozzám. Na itt jöttem rá, igazából mennyire is kötődöm hozzá. Teljesen megváltoztatta az életem a hiánya. 1 évre rá megkeresett, mert tudta, hogy lesz egy esemény, amin közösen részt fogunk venni. Utána újra beszélgetések, kötődés sokkal erősebb és mélyebb lett. Nem sokkal rá 1,5 éves kapcsolat vette kezdetét. Mikor annak vége lett, életem egy nagyon rossz időszaka következett. Minden mozzanata, szava hiányzott. Újabb 1 év eltelt, majd újra összejöttünk. Ez 2,5 éves kapcsolat volt, aminek 1 hónapja lett vége. A kötődés, ami lassan 10 éve megvan, most is eléggé a padlón tart.

A 3 kapcsolat -az általános iskolait is beleszámítva- között természetesen ismerkedtem más lányokkal is, de soha senkivel nem alakult ki ilyen szoros ragaszkodás. Nem tudom megválaszolni, mi alapján alakult ki. Belopta magát a szívembe. Mindig mosolygott és vigyorgott, a nehéz helyzetekben csak megölelt. Erős volt és értékes. Ilyen lányt még azóta sem találtam, ráadásul igaz az is, hogy mellette igazán önmagam lehettem.

Nincs konkrét recept számomra, ezért lett ilyen hosszú.

Akármiért is kérdezed, a legjobbakat kívánom! ;)


19/F

2013. nov. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ha arra érted a kérdést, hogy mikor kötődök oda teljesen a páromhoz és mikor lesz egy sima kapcsolatból mély szerelem. Ahhoz csak idő kell. Mind a ketten egyre jobban szeretjük egymást és a végén kialakul a mély szerelem.
2013. nov. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!