Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan kevés jó nő jár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan kevés jó nő jár strandra?

Figyelt kérdés
a Jó nők nem szeretnek strandolni? vagy tán szégyenlősek amit nem hinnék mert szerintem a jó nők igenis szeretik magukat mutogatni mindenféle fürdőruhába...
2013. nov. 18. 13:06
1 2
 1/19 Zakathol ***** válasza:
Definiáld: jó nő.
2013. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
te hülye vagy
2013. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

a jó nőnél most nem a belsőre gondolok, most ennél nem érdekel hogy kedves meg akármi vagy egy nagy paraszt, csak a külsőre értem...

jó alakra gondolok, szép fej stb...

2013. nov. 18. 13:09
 4/19 anonim ***** válasza:
Most elég hideg van a strand hoz de a tipikus picsuri jó nők az edzőterembe járnak nyáron meg a tengerpartra =) A gazdag gyerekek pénzéből vagy a kisebbik százalékuk a saját pénzéből
2013. nov. 18. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Zakathol ***** válasza:
Lehet, hogy azért mert november közepe van. Nézd majd meg jövő júliusban.
2013. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
azért, mert november közepe van
2013. nov. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

gondoltam hogy az lesz a kifogás hogy november van.


de nem a mostani időszakra gondoltam, hanem nyáron a szezonjában. én sem voltam most strandon hanem csak eszembe jutott a kérdés...

azt tudom hogy aki jól néz ki az gazdag is, szinte minden szép lánynak a szülei gazdagok... szóval akkor azok a tengerpartra járnak :D


csak mert a strandon júniusban és júliusban sem láttam sok értelmes lányt..

2013. nov. 18. 13:16
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem jó nőnek tartanak, és én szoktam járni strandra.
2013. nov. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

értem.

hát szoktam látni egy kettő értelmesebbet de az ritka!

mondjuk 20 nőből 1-et! és nem kis fürdő mert akár ezren is szoktak lenni! Mórahalmán

2013. nov. 18. 13:42
 10/19 anonim ***** válasza:
Most akkor értelmesebb, vagy jobb nökröl beszélsz?
2013. nov. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!