Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a testem? 1-10ig hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a testem? 1-10ig hány pontot adnátok mindent egybe véve?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalom hiányos vagyok, főleg a melleim miatt mert elég picikék és nincs is olyan szép formájuk sajnos, nem tudom miért ilyenek mikor sokat sportoltam stb.

Szeretnék őszinte véleményeket kérni! indoklással!


[link]


[link]


2013. nov. 19. 13:51
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
2013. nov. 19. 13:52
 2/42 anonim ***** válasza:

Én nő vagyok, de azért leírom a véleményem :)

Szerintem jó alakod van, látszik, hogy sportoltál.

A cicik tényleg nem túl nagyok, de nem baj, sokan pont ezt szeretik. Nekem is hasonló alakom van, talán vékonyabb a lábam, mert nem ilyen izmos. A barátom pont ezt szereti, pici cici, kerek fenék, feszes test.

Szerintem nem kell önbizalom hiányosnak lenned! :)

2013. nov. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Totalisan kiraly:-) Kivanatos No.
2013. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
5 (Minden rendben van, melleiddel sincs semmi baj, de fej, arc nélkül nincs összkép. Ha ugy gondolod, küldj priviben.)
2013. nov. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:

A mellméret inkább a nőknek okoz problémát.


Hidd el, jól nézel ki.

2013. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

mintha magamat látnám pár éve... :D

a melled miatt ne feszengj, mert a pasik ugyan úgy szeretik a kissebb cickókat is... főleg ha az illetékes pasi szerelemből van veled, hidd el, nem fog gondot okozni! sőt, szeretni fogja. meg gondolom nem vagy több 15-16 nál, még úgyis változol :)

amúgy az alakod szerintem jó, a hasad picit kerekedik, azon dolgozhatnál. de szerintem rendben vagyok :) mondom ezt nőként.. ;)

2013. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, ne parázzál rá.
2013. nov. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, meglepő hogy ilyen jó véleményeket kaptam, igen a hasamra rá kell még edzeni mert oda mindig megy felesleg sajnos..

megpróbálok a melleim miatt nem görcsölni, de elég nehéz!

2013. nov. 19. 14:00
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

10/6,5

Kövezzetek meg de én így gondolom, mert nem vagyok szűz, és nem vagyok kiéhezve egy akárkmilyen női testre mint itt mindenki..

Láttam már jobbat, és rosszabbat is, szóval kb. közép út vagy.

2013. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:

összességében formás alkatot van, ha 14 körül vagy akkor legyél csak nyugodtan teljesen elégedett a testeddel , ha 16 múltál akkor annyi kis egészséges önkritikád lehet, hogy átlagnál kisebbek a melleid, és egy nagyon kicsit hasra is edzhetsz. De ez még mindig sokkal jobb, mint az ha valaki csak kicsit is kövér v. kicsit is lógó mellei vannak.


Szép arccal, kellő önbizalommal (ha mersz nőiesen viselkedni, megjelenni) 9 pontos is simán lehetsz.

2013. nov. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!