Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen a testem? 1-10ig hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a testem? 1-10ig hány pontot adnátok mindent egybe véve?

Figyelt kérdés

Eléggé önbizalom hiányos vagyok, főleg a melleim miatt mert elég picikék és nincs is olyan szép formájuk sajnos, nem tudom miért ilyenek mikor sokat sportoltam stb.

Szeretnék őszinte véleményeket kérni! indoklással!


[link]


[link]


2013. nov. 19. 13:51
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
16-os nem szokásom képekre rejszolni.. nem kértem tangás képet és csak jóindulatból mondtam, hogy ne tundra bugyit hordjon.. mert ha egy csajjal eljutok addig és leveszem a nadrágot, szoknyát nem örülnék, ha ugyanolyan bugyi lenne rajta, mint a nagyanyámon...de ettől biztos perverz vagyok.. te ostoba
2013. nov. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Nagyon szép tested van, ne legyél önbizalomhiányos, mert nem kell FÖLÖSLEGES. Szép pici cici és kerek popsi, ki ne szeretné? :)

18/F

2013. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
max 3as, kicsi a melled, széles a csípőd és nekem túl vastag a combod. De kinek mi, én a kicsit vékonyabbakat szeretem.
2013. nov. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:

5 pontot

A popsid mondjuk szép de az alakod nem. Nekem ez már túl aránytalan. A melled nagyon kicsi a hasadhoz képest, ez van. Nem a mellmérettel van baj hanem mint mondtam, az arányokkal.

És most gondolom megint jól le leszek szavazva.

2013. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! sok önbizalom növelő választ kaptam tőletek :)

persze ez ízlés kérdése, kinek mi tetszik jobban.

2013. nov. 19. 14:27
 26/42 anonim ***** válasza:

Szép cickóid vannak, hasra edzhetnél egy kicsit, 7/10 -et mondok.

19/L (és mégegyszer, szép a cicid!!) :)

2013. nov. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
óó, nagyon szépen köszönöm!!
2013. nov. 19. 14:30
 28/42 Pretty_Fighter ***** válasza:
szerintem diétáznod kéne a sport mellett
2013. nov. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
igen kellene, bár elég keveset eszem! sajnos pikk pakk felszaladnak rám a kilók! és ez a felesleg általában a hasamon és tájékán ragad meg! .. :s
2013. nov. 19. 14:33
 30/42 anonim ***** válasza:
Ha már topless fotót közölsz, akkor bugyit minek hagytad magadon? Az arcod úgysem látszik, ellenben eléggé bevág a fehérneműd, így nem tökéletes az összhang. Amúgy nincs a testeddel semmi gond, szóval megnyugodhatsz.
2013. nov. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!