Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érintene, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érintene, ha megtudnád, hogy az exed és párja gyereket várnak?

Figyelt kérdés
2013. nov. 19. 14:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Már volt ilyen. Sehogy.
2013. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gratulálnák nekik
2013. nov. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
EX <--- Csupa nagybetűvel. Ismétlem. EX. Ee-iksz. Mit foglalkozol te azzal, hogy gyereket vár? Sok boldogságot kívánnék nekik.
2013. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez csak egy fiktív kérdés. Nem kell lerohanni, és jó lenne, ha őszintén válaszolna mindenki és nem közhelyeket pufogtatna.
2013. nov. 19. 14:53
 5/14 anonim ***** válasza:
mi kozom hozza, ha mar ex? az en valamikori exeim mindegyikenek van mar gyereke. nemelyikkel nagyobb tarsasagban ossze is jarunk, sot a ferjevel is kifejezetten joban vagyunk.
2013. nov. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát én komolyan írtam: EX, tehát nem foglalkoznék vele és komolyan sok boldogságot kívánnék. Utálom azokat, akik onnantól, hogy szétmennek valakivel, rosszat akarnak neki és irigykednek rá, ha neki sikerül mással megtalálni a boldogságok.
2013. nov. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Azért írták ezeket, mert a kérdésedből látszik, hogy az exed életével vagy elfoglalva, amiben már nem szerepelsz. És ez nem helyes, nem vezet sehová...

Én biztosan megdöbbennék, ha ilyen kiderülne bármelyik exemről, aztán elképzelném, milyen apa lesz, valószínűleg röhögnék egy sort, elpletykálnám a legjobb barátnőmnek és mennék a dolgomra. Ez őszinte volt.

2013. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Eléggé meglepődnék, mert tudtommal nem akar gyereket, nincs párja, de ha lenne is, azért 50 körül nem hiszem, hogy gyereket vállalna, még ha a hölgy jóval fiatalabb is lenne. Az első meglepetés után gratulálnék mindkettőjüknek és megkérném, hogy küldjenek képet a kicsiről. Természetesen utóbbit csak akkor, ha a párjával is olyan jó viszonyban lennék, mint vele.
2013. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7 Valahogy én is így gondolom..
2013. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem vagyok rosszban az exeimmel, örülnék, hogy örül
2013. nov. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!