Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek lehet komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet komoly kapcsolatot kiépíteni egy 14-16 év körüi tini lánnyal?

Figyelt kérdés
Sokan tanácsolták már, hogy a gyerekes, kisfiús test, genetikai adottságaim miatt jobb esélyeim lennének azilyen fiatalabb tini csajoknál, de én valahogy bizalmatlan vagyok és előítéletes velük szemben. Nem is tudom elképzelni egy ilyen éretlen, butuska, minden hétvégén részegen táncikáló lánnyal az életem, 23 évesen. Tény, hogy engem is sokszor néztek már ilyen 16-18 éves középsulis srácnak, de jobban örülnék egy olyan lánynak, aki elfogadja, ahogy kinézek, de már megvan 18 és lehet vele komolyra tervezni. Sajnos eddig nem találtam olyan korombeli csajt, aki el tudta volna fogadni, hogy ilyen kisfiús adottságaim vannak, mind a férfias nagy darab fickókhoz vonzódott, akik ilyen 30-40 évesek is megvannak már. Néha nézem képeimet és ijesztő milyen kisfiús, fiatalos az arcvonásom is, meg is kaptam már, hogy rajtam nem fog úgy az idő, mint máson.
2013. ápr. 25. 00:04
 1/8 anonim ***** válasza:
23 évesen? Nem!
2013. ápr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30 Éves korodban ennek még örülni fogsz, hidd el!
2013. ápr. 25. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
23 évesen ne gondolkodj ennyire fiatal lányokban. Komoly tervezésre meg pláne ne számíts, mert az a 14-20ig időszak jellemfejlődés, meg tapasztalat szerzés szempontjából nagyon fontos, nem lehet alapozni egy akkora kislány aktuális érzéseire, vagy jellemére. Keresgélj csak inkább a saját korosztályodban, még ha nehezebb is, biztos akad, csak jobban kell igyekezni.
2013. ápr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ha elkezdesz komoly kapcsolatot kiépíteni egy 14-16 évessel akkor apucinak hála a rácsos ablak túloldalán egy kigyúrt kopasz fazon is tervezi egy másféle kapcsolat kiépítését veled.
2013. ápr. 25. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pj0tr ***** válasza:
#4 Osztán miért? Ha apuci tesz valamit a kapcsolat ellen, akkor max ő kerülhet be a rácsos ablak mögé...
2013. ápr. 25. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon a 14 éven alulival való szexuális kapcsolat büntetendő.
2013. ápr. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy, kérdésedre válaszolva, ritka az ilyen lány, manapság meg még ritkább. Megpróbálhatod, de ritka az ilyen. Nekem is 25 évesen, szokták még elkérni a személyimet ha veszek egy sört vagy ilyenek. Szóval értem miről beszélsz. Hát én is 18 alá már nem megyek, szerintem te is inkább a 18 felettiek közül keress.
2013. ápr. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Pj0tr ***** válasza:
#4 Számomra a 14-16 év körüli leginkább a kettő közé eső számot sugall, vagyis 14 felettit.
2013. ápr. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!