Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi esély van arra hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esély van arra hogy terhes vagyok? A fogamzásgátlot egy hónapja hagytam abba.

Figyelt kérdés

2013. nov. 20. 19:28
1 2
 11/14 anonim válasza:
9-es vagyok.van esély a terhességre :)
2013. nov. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Még a szerencsétlen megfogalmazásod ELLENÉRE is kaptál hasznos, igaz választ, de nemhogy megköszönnéd, csak hőbörögni tudsz!

Tényleg jobb ha mégy!

2013. nov. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Az utolso kommentelonek.nem höbölgök csak a véleményemet fejtem ki.ha olvastad a kommenteket akkor szerintem igen is ha a helyemben lettel volna te is igy véded meg magad.igen kaptam segitséget és ezt nagyon szépen köszönöm de szerintem nem kell mindjart ledegradálni ha nem teljesen pontosan fogalmaz. Ez az én véleményem éss szerintem nem höbölögve válaszoltam.mindenkinek köszi a segítséget de szerintem nemkell mindjárt letámadni vlkit aki laikusként segitségetkér a többiektől.ha vlkit is megbántottam volna azzal ahogy válaszoltam hát akkor bocsi, de egy biztos többet ilyen témában még kerdeznisem fogok semmit.szép napot mindenkinek :-)
2013. nov. 22. 09:19
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon gyökér vagy kérdező! Szegény gyerek... -.-
2013. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!