Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Közigazgatásban dolgozom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Közigazgatásban dolgozom ezért sokféle emberrel találkozom. Megismertem 3 férfit és nem tudok dönteni, melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Mentős - Elfoglalt ember nem sok ideje van, de nagyon helyes és fiatalos. Természetesen viselkedik, van önbizalma.


Befektetésre váró mérnök hallgató - Nagyon kedves, édes, fiatalabb ugyan nálam, de őt ez nem zavarja. Saját magáról azt mesélte, hogy magába forduló.


Légkondi szerelő - Öreg, de szorgalmas. Özvegy, de ez már régen történt, szeretne újra párkapcsolatot.


Nem csak velük ismerkedtem meg, de csak ők vették a bátorságot, hogy elhívjanak randira. Azt nem tartanám becsületes dolognak, ha mindegyikkel randiznék, így csak egyikükkel megyek el, de nem tudok dönteni.


28/N


2013. nov. 21. 14:19
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja és ha még nem ismerted meg őket, mindhármójukkal elmehetsz egy-egy randira: vacsi, beszélgetés és amelyik a szimpibb.
2013. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=C4HJ0zfZ-EM

Ezenkívül, szerintem is menj el mindhármukkal,hogy dönteni tudj,ha mind szimpi, nehogy már elszalaszd az egyiket a másik miatt, lehet, hogy pont az egyik "elszalasztottal" lenne a legjobb, de ha most visszautasítod, lehet, hogy örökre kizárod az életedből.

2013. nov. 29. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy a közigazgatáson belül mivel foglalkozol?
2014. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!