Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért változott meg?

Figyelt kérdés

Belezúgtam egy osztálytársamba és ezt elmondtam az osztályba pár lánynak.És mondta az egyik hogy neki elmondta hogy én régebb óta tetszek neki(Nekem is úgy tűnt a srác nézéséből és a viselkedéséből.)

Mióta a fülébe jutott megváltozott már nem beszélget mint eddig még csak nem is köszön,és már nem néz olyan szépen.

Miért változott meg?

15/L



2013. nov. 22. 19:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Két eset lehetséges szerintem:


1.) Valami miatt nem akar veled kapcsolatot, és ezt ilyen esetlen módon kommunikálja.


2.) Megzavarodott a lehetőségtől és nem mer lépni.


Bármelyik is legyen tisztáznotok kéne. A bizonytalanságnál ebben az esetben jobb a biztos rossz.

2013. nov. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!