Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejthetném el Őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejthetném el Őt?

Figyelt kérdés

Van egy lány... akibe beleszerettem. De ez nem olyan, mint korábban, nem egyszerű fellángolás. Ez valami különleges, úgy érzem. Ha fellángolás lett volna, már túl lettem volna rajta rég. Minden második gondolatom körülötte forog. Képtelen vagyok kiverni a fejemből Őt. Nem töltöttünk együtt sok időt, mégis annyira erősen beleszerettem, mint még soha senkibe. És mégis... a dolgok állása szerint nem lehetünk együtt. A falat le tudnám kaparni a fájdalomtól, annyira rosszul esik még a gondolat is. Úgy érzem belepusztulok. Hónapok óta tart ez az érzés és a dolog reménytelen. Hogy miért, arra nem térnék ki, de az.

Állandóan az jár az eszemben, hogy a karjaimban tartottam és az is, hogy milyen jól éreztem magam vele. Nincs még egy személy, akivel valaha is ilyen jól éreztem magam. :(


A kérdés: >Ti< mit tennétek, hogy elfelejtsétek?


Próbáltam más lányokat/nőket nézni és vannak is akik tetszenek, de egyik másik iránt sem tudnám ezt érezni, úgy gondolom. Nem bírom kiverni a fejemből, nem működne mással. És nem is lenne fair velük szemben.


Attól tartok, hogy örökké Őt fogom szeretni, egyoldalúan és örökké beteljesületlen marad. :\


Persze lehet, hogy nincs is igazi válasz, de legalább kiírtam magamból. Bocs.


22/F



2013. nov. 22. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:
hasonló szituáció volt nekem de egészen addig amíg el nem kezdtem másoknak segíteni neten élőben... akkor már az ő problémájuk jobban lekötött (leköt) és már nem érzem azt a féktelen csalódást, lángolást... sőt kezdek mindent végre elfelejteni :D 19f
2013. nov. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Orsy070 ***** válasza:
Te komolyan szereted mert akarod elfelejtenni ugysem fogod tudnni szereted barmien elerhetettlen harcolj erte ha valami kerdesed vann meg privaltban
2013. nov. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mennyi ideig voltatok együtt? Egy napig? Néhány órát? hasonló - konkrétan ugyanez - a helyzet nálam is, csak én lány vagyok.

Keresd meg a csajt! Ha engem megkeresne AZ a srác,elájulnék az örömtől... Nagyon hiányzik:( Lehet ez a lány is így van vele, nem biztos, hogy "reménytelen"...

Egy próbát ér, NINCS vesztenivalód!

2013. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Pár alkalommal 1-2 napig :) Meg hetente néha-néha látom 1-2 órát, de ennyi... :(
2013. nov. 22. 22:12
 5/8 A kérdező kommentje:
Rosszul írtam, na: pár alkalommal töltöttem vele 1 napot, közös program gyanánt. Nem kifejezetten vele, hanem mások is voltak.
2013. nov. 22. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
rajta!!
2013. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hmm... lehet megpróbálok majd egy kicsit közeledni hozzá.

Csak egy helyre járunk és kínos lenne utána az elutasítás. De decemberben egy olyan program lesz, amin mindketten részt veszünk. Talán akkor elmondom neki, amit érzek. Ha lesz rá alkalmam.


Kösz a biztatást! :)

2013. nov. 22. 23:01
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát... őőő... napok óta ezen agyalok, de kezdek nagyon elbizonytalanodni. Lehet, csak a saját hülyeségemet érzem, de úgy érzem, a jelek alapján, hogy megsejtette az illető lány, hogy szeretem és ezért, mivel zavarja ez Őt, kerül engem, jó messzire. A jelekből erre következtetek. Már nagyon rég nem láttam. Lehet jobb lenne mégis csak elfelejtenem és nem letámadnom még egy szerelmi vallomással is. Nehéz ügy, nagyon nehéz. :(
2013. nov. 24. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!