Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyi ideig vártok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyi ideig vártok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
20 körüli fiúk válaszára lennék kíváncsi. 6 hónapja vagyok együtt a barátommal, és még nem feküdtünk le. Ez csak miattam van, kicsit félek a dologtól a kevés és rossz tapasztalat miatt. Ha szeretitek a barátnőtöket mennyit vártok maximum, mi az ami már durvának számít? Számítsak arra, hogy szakítani fog?:S 20/L
2013. nov. 23. 13:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.
2013. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim válasza:
Barátnőmmel 1év, 8 hónapja vagyunk együtt. Mikor megismertük egymást rá 3 napra az ujjam benne volt, rá egy hétre meg már az ágyban voltunk rendszeresen. nem kamu!
2013. nov. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Nekem eddig max 3 hónap volt amit kibírtam, de már azt is úgy hogy a legelső adandó alkalommal letéptem róla a ruhát hogy nem bírom tovább :D
2013. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

néhány hónapnál többet sértésnek vennék.


Mert akkor most vagy szeret vagy nem.

Ha meg fél akkor mondja meg arra is ki lehet találni valamit.


Biztosra meg nem mehet senki. Bármikor kiderülhet bármelyik részről hogy mégsem... Tehát ha valaki csak azért nem szexel mert mi lesz ha mégsem az csak a lehetőségeit szalasztja el.

2013. nov. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Az én barátom 2 hónapig várt rám, de szerintem még tovább is várt volna, ha kértem volna. :) De ismerek olyanokat is, akik képesek voltak 8 hónapot-1 évet is várni.
2013. nov. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
én nekem első csajommal ami 15 évesen volt mind2 15 évesek voltunk 6 hónapot vártam rá...de szüzek voltunk és elsők is egymásnak úgy hogy meg érte azóta 20 év telt és van 2 gyerekünk és boldog házasok vagyunk
2013. nov. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
barátom 26 volt én 19 és szűz, nekem 2 hónap kellett és lefeküdtem vele mert kívántam, szerettem, megbíztam benne. ha félsz, akkor ott szerintem más van a háttérben.. azért ám ez nem akkora dolog, meg nem akkora fájdalom, hogy rettegni kell..
2013. nov. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Szűz vagy még? Nekem már sok lenne hat hónap (lány vagyok)

nem azt mondom, hogy egy hét a normális de ez sok kicsit nem?

Mitől félsz? Szűz vagy? Mert akkor érthető, de valahol el kell kezdeni. Ha nem akkor én is sértésnek venném, hogy más fiúnak engedted már őt meg "szivatod".

Más sem történik köztetek? Neki mi a véleménye erről?

2013. nov. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Tudok olyanról, aki 3 évig várt, csak éppen 13 évesen jöttek össze...

20 évesen... hát nem tudom.

Mi értelme van?

Szerinted minél többet vársz, annál inkább csökken az esélye, hogy rossz legyen, vagy "félelmetes" (ha már félsz tőle) vagy megbánod...stb?!


Ha fél év alatt nem alakult ki ennyi bizalom, akkor b-hatod.

Ha meg kialakult, akkor meg ez idővel se lesz jobb, 6 év múlva is ugyanolyan elhatározás kell, mint 6 hónap múlva.

Szóval ha nincs valami űber tuti kifogásod, ne várj csodát.

Ez a "ha szeretitek" rész meg elég átlátszó érzelmi zsarolás, a szerelemhez, meg a párkapcsolathoz egészséges esetben hozzátartozik a szex is, szóval ha az nincs, az elég kiábrándító, és a nagy szerelemből idővel semmi nem marad.

2013. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
már volt orál, de neki egyszer sem sikerült elmennie, mert nagyon sokáig bírja, és koli szobában nem nagyon voltunk egyedül.:S szóval igen, konkrétan azt gondolja, hogy szivatom. nekem magammal kapcsolatban vannak problémáim, régen nem voltam valami szép meg csinos, és sokat cikiztek, azóta külsőre megváltoztam, szebb lettem, de az önbizalomhiány megmaradt... csak sajnálom szegényt, nem ezt érdemli...:S
2013. nov. 23. 13:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!