Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk mennyi ideig vártok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mennyi ideig vártok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés
20 körüli fiúk válaszára lennék kíváncsi. 6 hónapja vagyok együtt a barátommal, és még nem feküdtünk le. Ez csak miattam van, kicsit félek a dologtól a kevés és rossz tapasztalat miatt. Ha szeretitek a barátnőtöket mennyit vártok maximum, mi az ami már durvának számít? Számítsak arra, hogy szakítani fog?:S 20/L
2013. nov. 23. 13:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Alapjába véve nem lenne sok akár az 1 év sem, de így 20 évesen hogy már nem vagy szűz, nem is az hogy szakítanék, de határozottan sértésnek venném illetve rosszul esne és elgondolkoznék hogy mi is van most.
2013. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
nekem is sok ez a hat hónap, legszívesebben leteperném, de visszafogom magam... szerintem szakember segítségére lenne szükségem, mert nem tudom elfogadni magam.:(
2013. nov. 23. 13:44
 13/25 anonim ***** válasza:
De ha az orál megvolt, mi van a továbbiakban, amitől félni tudsz? Miért lenne a tényleges szex akkora előrelépés ahhoz képest? Többet látna belőled? Eddig a legtöbb ruhát magadon hagytad hozzá, esetleg egyoldalúan elégítetted ki őt, vagy mi van?
2013. nov. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
De most miért olyan fontos a külsőd? Csinálj sötétet éjszaka amúgy is az vagy és lehet próbálkozni. Nem kell nappal világosban.
2013. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 BlackSword ***** válasza:
max egy-két hónap... Mondjuki velem mindent meg lehet beszélni...
2013. nov. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

tele vagyok gátlásokkal. és persze a mell dolog, ami nem zavarna,ha az előző barátnőjének nem lett volna akkora,mint a ház.:S köszönöm nem tudom hanyas válaszoló,hogy sötétnek tartasz, kedves tőled,nem is ismersz.


egyszerűen csak félek,ha meglátna teljesen meztelenül,és utána szakítana velem, abba én belepusztulnék.

2013. nov. 23. 14:51
 17/25 A kérdező kommentje:
eddig nem tetszettem soha senkinek, és nem tudom elhinni,hogy neki igen, vagy csak beéri velem:S
2013. nov. 23. 14:52
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Ezek teljesen felesleges problemak, es mit akarsz csinalni addig huzod ameddig szakit? Az mivel jobb mintha azert szakitana mert nem vagy neki megfelelo? Amit igy te igazolsz be, mert egy lany aki nem hajlando szexelni a sajat baratjaval az bizony nem megfelelo. De biztosan te parazod tul, az halalbizots, hogy egy fiu nem fog jarni olyan lannyal aki nem tetszik neki. Olyannal jarhat akit nem szeret, de azt is csak mert tetszik neki, de forditott eset szerintem lehetetlen, ugyh nincs miert parazz. Gondolj egy kicsit ra is, h valoszinuleg ot kinzod evel. Ha szeretik egymast a felek, 6 honap szerintem normalis 15-16 evesen, 20 evesen max 2 honap utan ugy kene bizseregjen a p.ncid ahogy kicsit kettesben vagytok, hogy rogton raveted magad.
2013. nov. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Amúgy a #14es a szövegkörnyezetből ítélve "sötét vagy" helyett "sötét van"-t, akart írni, de javítson ki, ha tévedek...:D
2013. nov. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Mindketten szüzek voltunk és három hónap után feküdtünk le először.


Nem értelek egyébként. Azt mondod, hogy kívánod, ő is kíván és szeret, de Te nem akarsz lefeküdni vele, mert hogy nem akkora a melled, mint az exének volt? Szerinted ez őt zavarja? Nem gondolod, hogy ha zavarná már ott hagyott volna, pláne hogy fél év alatt még szex se volt? Nagyon gyorsan kapd össze Magad, és beszéljétek meg a dolgot, mert ebben a korban ez a hozzáállás igencsak kapcsolatgyilkos!

2013. nov. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!