Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem úgy, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem úgy, hogy a rossz és helytelen dolgok tökéletes táptalaja ez a 'szerelem, szex' topik?

Figyelt kérdés

Gonoszkodás, trollkodás, hűtlenségre való biztatás...

Olyan, mintha rosszabb emberré váltam volna, amióta megismertem ezt az oldalt és azon belül ezt a topikot.

Persze nem ettől lettem "rossz", eleve bennem volt, csak ez az oldal elősegíti, hogy a felszínre jöjjön. Legalább is szerintem.

Ti nem éreztetek még itt valami hasonlót?



2013. nov. 24. 01:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

10 vagyok


miért is kapom az anyázást?

2013. nov. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
mert egy puncimókus vagy te puncica
2013. nov. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
azért kaptad az anyázást, mert arról írtál, hogy nyugodtan lehet anyázni, úgysem lesz semmi következménye....
2013. nov. 24. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Belőlem ugyan nem hozza ki ez az oldal a rosszat... ki jön az magától is :)
2013. nov. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Hát ha magától is kijönne, akkor persze nincs gáz, de mi van, ha egy olyan korban lévő ember tévelyeg itt, akit még simán lehet befolyásolni a sok mocsokkal...:/
2013. nov. 24. 01:57
 16/19 anonim ***** válasza:
ha nem itt látja meg, akkor meglátja a való világban, az éjjel-nappal budapestben, és a hasonló mocskokban. a lényeg a szülői bánásmód. akit normálisan nevelnek, ott nem talál talajt magának a szar, de akit nem nevelnek, csak pénzzel tömnek, ott annál inkább.
2013. nov. 24. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha megnézed az eddigi válaszokat a kérdésedre, láthatod, hogy 90%-uk mennyire értelmes válasz. Azt hiszem, ez választ ad a kérdésedre.

Valóban, tanulni is lehet ezen az oldalon pár dolgot, de tényleg inkább csak az éretlen szexelni vágyók ontják itt magukból a kérdéseket és a hülyeséget.

2013. nov. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
a hülyék paradicsoma... d:
2013. nov. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Egyrészt. alapvetően a gyk trollkodás egyik csúcsa a magyar neten. ez már önmagában becsülendő :D

másrészt, ebből a témából én már egy csomót tanultam. rájöttem, hogy egy csomó retardált idiótának is összejön valami csaj, akkor nekem nem kell félnem. lehet, hogy nem fogom részegen végigdugni az egyetemet, de azért ha nyitott szemmel járok, bőven lehet esélyem a lányoknál.

szóval mindennek megvan a maga haszna.

2013. nov. 24. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!