Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lenne a helyes? Barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes? Barátom Norvégiában él, aztmondja hazaköltözik vissza Magyarországra de én nem akarom hogy rossz legyen neki.

Figyelt kérdés
nagyon szeretjük egymást 18 évesek vagyunk, de én nem szeretném azt sem hogy feladjon mindent értem, és az nem fair hogy ő mindent felad és nekem itt marad minden a család stb. szerintetek mit tegyünk hogy mindkettőnknek jó legyen? költözzünk együtt egy másik országba? Köszi a válaszokat előre is:)
2013. júl. 4. 08:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
spuri ki Norvegiaba.
2013. júl. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb lenne ha te költöznél oda..Norvégia a világ egyik leggazdagabb és legélhetőbb országa,ha onnan haza jön valaki,annak nincs ki a 4 kereke.Félre ne érsd n szeretem MO-t,de Norvégiába nyugodt élete lehet az embernek és annyi pénzt kereshet amit kevés országban tehetne meg.Nekem van ismerősöm Norvégiába,annyi pénzt keres hogy mindenhónapbana felét félre teszi a fízetésének,úgy hogy majdnem új kocsija van,egyedül él,és minden nap bevásárol.Plusz eljár ide oda, és minde hónapban még ruhákat is tud magának venni.Én a helyedben kiköltöznék..
2013. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiköltözöl hozzá egy pár hónapra, ha tetszik, akkor ott maradsz, ha nem hazajössz.
2013. júl. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 zoliba' ***** válasza:
100%
érettségi és Go ki. viszont ahogy írod,neked a családi kötelék elég erős,nem biztos,h a szüleid belemennek. mióta ismered? csak neten tartjátok a kapcsolatot?hányszor találkoztatok? stb... ezeket azért tudni kéne,nem ám fejest ugrasz egy butaságba.norvégiába mész,nem kazincbarcikára...
2013. júl. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.:) az az igazság, hogy a barátom szive pedig MO-ra húz vissza. Azt mondta nem szeret ott élni és jönne már haza. De a családját otthagyni... Nem egyszerű.
2013. júl. 4. 10:46
 6/7 zoliba' ***** válasza:
legalább felpontozhatnád,aki hozzászólt
2013. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Bocsi. Új vagyok itt. köszönöm az eddigi válaszokat mindenkinek:)
2013. júl. 4. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!