Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy álomvilágban élek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy álomvilágban élek, eljöhet a csoda az én életemben is?

Figyelt kérdés

Eléggé elvarázsolt lány vagyok, érzékeny, burkot vontam magam köré, és nem is nagyon szeretnék innen kiszabadulni. Ettől függetlenül, mint minden mesében, én is várakozom a szőke (inkább barna/fekete) hercegre.

Szerintetek megtörténhet, hogy egyszer valakit elvarázsolok kislányos bájommal és gyermekies lelkemmel?


2013. nov. 24. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem.

A herceg nem fog eljönni, hacsak nem teszel érte valamit.

2013. nov. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért ne történhetne meg? Simán összejöhet :D
2013. nov. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez nem egy mesevilág, hanem a kegyetlen valóság ideje lenne felébredni. cicababa akarom mondani, kérdező Üdv, Jigsaw szőke békaherceg és hivatásos fekete lovag
2013. nov. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csak annyit javasolnék, hogy mindegy mit gondolsz, és hogyan döntesz, tarts ki mellette, és ne másokra hallgass, mert ez a Te életed, és Te döntöd el, hogy hogyan éled.
2013. nov. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
14éves lehetsz kb ráérsz még bőven.
2013. nov. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Eljöhet, de addig is éld az életedet :)
2013. nov. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen simán eljöhet, én is pont ilyen lányra vágyom aki vár rám! :) $$ Egy Anne Shirley szerű lány szeretnék :)

Imádom az egyedi lányokat :)

2015. jan. 19. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!