Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? Nem vagyok csùny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? Nem vagyok csùny, kövér, ogre, kocka. Csak egy normális lány. Magas, sportos, szőke hajú. Figyelek az öltözködésemre is.

Figyelt kérdés

Egy kis sminket használok (korrektor,alapozó,szempillaspirál,labello/szájfény)

Miért nem tetszek egyetlen helyes srácnak sem?

Mindig csak olyanoknak tetszem akik nekem nem.

Mi lehet a baj?

Nem vagyok beképzelt.


2013. nov. 28. 20:35
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Mutass példát,hogy milyent szeretnél,így ez eléggé tág,hogy kiknek tettszel :)
2013. nov. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Mintha ezt én írtam volna! És én sem értem...

És nem, nem vagyok nagyravágyó. Egy normális pasi kell,persze, számít a külső...legyen FÉRFIAS, nem ilyen csőnacis, zselés hajú kis...

Legyen értelmes, lehessen vele jókat beszélgetni stb... De én ilyet nem találok...

(nem kell privi)


20L

2013. nov. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:

Hiressegek kozul tetszik chace crawford, dylen o brien,alex pettyfer hatha vkit ismertek:) v egy kicsit rosszabb

Akinek en tetszek o kb.Rj berger hard kor-rj baratja(kover) nah jo azert ennyire nem durva de ilyen tipusu.

A masik akinek tetszek o rj bergertol is rosszabb.

2013. nov. 28. 20:47
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Hölgyeim! A legjobb megoldás a Tuti Pasi 2014


Praktikus,elfér a szekrényben,naponta 3x kell adni neki enni,megfürdetni,de ezért a semmiségekért luxust is kapnak!


HIGGYÉK EL MEGÉRI! ÉS hogy miért? Bizonyára feltették magukban a kérdést! Hát lásssuuuuuuk :


Reggelit visz az ágyba,ez az alapcsomag egyik opciója!Mindig elmosogat maga után,és fel si takarít! WWWOOOWWWW... Ééés ha még es sem elég,a ráadásplussz! Mindig,ismétlem MINDIG képes a szexre!


A plusszcsomagban megkjapják még mellé a következő opciókat:

Sármosság,romantikusság,érzékiség,elegancia,önfegyelem!


HA megtettszett az ajánlatunk ne habozzon! Hívja a 22-Nemtudommitakarok-999-es számot!!

2013. nov. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Az első sorban a kulcs! A jósàg/szépség nem divat!
2013. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Kép nélkül ezt nehéz megmondani...
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Kb. Demi lovato vagyok (KB)
2013. nov. 28. 20:57
 18/30 A kérdező kommentje:
képet nem szeretnék kuldeni
2013. nov. 28. 20:58
 19/30 anonim ***** válasza:
88%
Napersze én meg Bradd Pitt :D
2013. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Lehet túl magas vagy ? Cm ? És hol laksz?
2013. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!