Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én élek normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én élek normális férfiak és nők között manapság?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasgatom a Szerelem, Szex kategóriát, és néha már tényleg nem tudom eldönteni, vajon provokatív célból vannak-e kiírva naponta ötvenszer ugyanazok a "csúnyafiús-felszíneslányos" kérdések, vagy tényleg én élek valami idegen bolygón, ahol teljesen értelmes emberek élnek.


Én legalábbis ki merem jelenteni, hogy a huszonéves ismerőseim java része - ha nyilván nem is tökéletes - azért normális. Vannak köztünk tehetősebbek és szegényebbek, csúnyábbak és szebbek, okosabbak meg butábbak, de alapvetően nem sok különbség van közöttük viselkedésre.


A többségük komoly párkapcsolatban él, a lányok nem ácsingóznak dúsgazdag szexistenek után, a srácok meg nem sírnak minden nap, hogy alacsonyak/vékonyak/csúnyácskák, és ezért biztos nem tetszenek valójában a barátnőjüknek.

Itt senki nem csalja minden héten mással a párját valami buliban, legalábbis az én baráti körömből valahogy kimaradtak a ribik meg a "páwák".


Persze, azért én is ismerek suttyó csajokat, meg bunkó pasikat, de a közeli ismerőseim nagy részéről azért azt mondom, hogy normális emberek, normális célokkal, normális élettel.


Komolyan, én nem élek a Földön, vagy ti?


2013. nov. 28. 20:51
1 2
 1/14 Zakathol ***** válasza:
Ne aggódj. A többiek élnek a saját seggükben.
2013. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

A kulcsszó a " huszonéves ismerőseim "

Itt meg a tizenéves b_lfaszok.. TISZTELET A KIVÉTELNEK.

2013. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 QueenRavenna ***** válasza:
Hajlamosak egyesek arra, hogy minden nő/férfi hülye, bezzeg ő milyen szép, okos, jó, normális stb.
2013. nov. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen emberek közt élek.
2013. nov. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Amikor még először tévedtem erre, akkor én is csodálkoztam ezen, mivel az én ismeretségi körömben sem jellemzőek az ilyenek. Ilyen szintű önsajnáltatással sem találkoztam még soha, pedig ismerek pár egészen "érdekes" embert. Így lassan fél évnyi olvasgatás távlatából már tudom, hogy a nagy részük csak provokáció és "köpködjük együtt a nőket" kérdések.
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ezek a nemnormálisak vonzzák egymást, és taszítanak mindenki mást. De így legalább nincsenek a közelünkben.
2013. nov. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, nem mindegy egyáltalán, hogy számodra mit jelent a normális? számomra a következőt jelenti a normális fogalma:

-családcentrikusság

-hűség

-megértés

-előítéletmentesség

-tisztességes, normális,egészséges, azaz NEM kicsapongó, nem züllött életvitel

-belső értékek értékelése

2013. nov. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 October15 ***** válasza:

kérdező:ezeket a közeli ismerősöket már-már barátoknak is nevezhetnénk? tudsz olyan élő emberről aki szerint valaki bunkó paraszt [az ő szemében] és mégis barátkozik vele ?:D

valamint akinek nincs semmi problémája az nem tesz fel kérdést úgyhogy a kérdések nyilván nem a nagy átlagot fogják tükrözni ez magától értetődő.

2013. nov. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Rendben, most azért megnyugtattatok. Mondjuk, nekem is volt egy olyan érzésem, hogy valószínűleg azért létezik ez a jelenség, mert ide csak a "hülyék" járnak panaszkodni, akik - bár nem akarják beismerni - maguk is a hülyék társaságát keresik.
2013. nov. 28. 21:00
 10/14 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Ebben a belinkelt kérdésben meg van fogalmazva a probléma, kérdező!

2013. nov. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!