Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én élek normális férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én élek normális férfiak és nők között manapság?

Figyelt kérdés

Gyakran olvasgatom a Szerelem, Szex kategóriát, és néha már tényleg nem tudom eldönteni, vajon provokatív célból vannak-e kiírva naponta ötvenszer ugyanazok a "csúnyafiús-felszíneslányos" kérdések, vagy tényleg én élek valami idegen bolygón, ahol teljesen értelmes emberek élnek.


Én legalábbis ki merem jelenteni, hogy a huszonéves ismerőseim java része - ha nyilván nem is tökéletes - azért normális. Vannak köztünk tehetősebbek és szegényebbek, csúnyábbak és szebbek, okosabbak meg butábbak, de alapvetően nem sok különbség van közöttük viselkedésre.


A többségük komoly párkapcsolatban él, a lányok nem ácsingóznak dúsgazdag szexistenek után, a srácok meg nem sírnak minden nap, hogy alacsonyak/vékonyak/csúnyácskák, és ezért biztos nem tetszenek valójában a barátnőjüknek.

Itt senki nem csalja minden héten mással a párját valami buliban, legalábbis az én baráti körömből valahogy kimaradtak a ribik meg a "páwák".


Persze, azért én is ismerek suttyó csajokat, meg bunkó pasikat, de a közeli ismerőseim nagy részéről azért azt mondom, hogy normális emberek, normális célokkal, normális élettel.


Komolyan, én nem élek a Földön, vagy ti?


2013. nov. 28. 20:51
1 2
 11/14 October15 ***** válasza:

utolsó előtti: na akkor pl te az én normális kategóriámba nem férsz be :D


-családcentrikusság - nem kikötés nálam, mi ez kiskunszicília ?:D

-hűség - kihez és miért? de igen ez nem árt akármilyen szempontból is nézzük bár én inkább úgy fogalmaznék hogy lojalitás.

-megértés - ha ez nagy tömegben létező dolog lenne már rég gondolatolvasók meg jedik élnének a földön :D ha valakinek valami kínja van akkor az szól a másiknak.

-előítéletmentesség - na ne vicceljünk már :D MINDENKI él előítéletekkel akik nem nos azok már szerepeltek a hírekben.. tudod pl ha egy kutya sétál az utcán nyakörv nélkül akkor az valszeg nem a szomszéd bolyhoska.. és hasonlók.

-tisztességes, normális,egészséges, azaz NEM kicsapongó, nem züllött életvitel - "normális" aha szóval a normális a normális :D ezen indoklás az előző ponttal kombinálva.. ki is csúsztál az én "normális" kategóriámból. nem kicsapongó: GYK-baromi unalmas :D szerintem ez nem feltétele a normálisnak.

-belső értékek értékelése - valami általánosabb nem jutott az eszedbe ?:D mindenki értékeli a belső értékeket ha nem így lenne nem belső értékeknek hívnánk őket :) csak más-más szempontból és mértékben.


jah és a poén a végére: a "normális" nem a te vagy az én ítéletemtől függ hanem a nagy többségétől ezzel egy baj van mégpedig h az ember nagy tömegben ostoba úgyhogy a "normális" eléggé megkérdőjelezendő.

2013. nov. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 October15 ***** válasza:
kérdező: miért keresné a hülyék társaságát ?:D a probléma azért probléma mert nem akartad... -> ha itt kérdez róla akkor nyilván probléma tehát nem kereste a hülyék társaságát. persze ettől még simán lehet hülye :D
2013. nov. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Kedves 10-es, nem most írtam le a kérdésben, hogy az én szűk ismerősi körömben nincsenek ilyen emberek?


Nyilván én is ismerek néhány ribit (volt osztálytársak például), de ők csak egy kis töredéke az összes lánynak. Ha egy kifejezetten ribiknek létrehozott oldalt nézel, nyilván velük fogsz találkozni - de ezt is mondtam. Vedd észre a normális embereket is, és akkor nem lesz probléma.

2013. nov. 28. 21:11
 14/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, hidd el, az élet nem fenékig tejfel. Lehet neked óriási szerencséd van, de én normális nővel ebben az országban még nem találkoztam. Ha kilépnél a szűklátókörűségből, és mondjuk megnéznél 1-2 Mónika showt youtube-on rájönnél, hogy kib.ott nagy szerencséd van.
2013. nov. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!