Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tetszem a csajnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem a csajnak?

Figyelt kérdés

Van egy osztálytársam,lány,aki nyáron sokat változott,és megtetszett,és nem tudom,hogy tetszem-e neki vagy nem.

Próbáltam jelezni,hogy néztem őt,meg ő is rám nézett gyakran,pl. amikor kint álltam a táblánál másik 3 gyerekkel,amikor nem is én beszéltem akkor is rám nézett néha,meg amikor ő tart kiselőadást akkor is gyakran rám néz.Likeoltam a képét is,hátha leesik neki végre.

1x írtam neki,azzal az okkal hogy mi lesz xy dolgozatban,meg is írta kedvesen.Meg ha közelembe van pl. csoportmunka esetén akkor,néha mosolyog,és nem mer rám nézni,ha elnézek,akkor rámpillant,mert látom a szemem sarkából,rá nézek,és azonnal elkapja a szemét.

Nem az a mai tinicsaj..kedves,aranyos,szép,visszahúzódó,és jó tanuló ez tetszik benne.Fb-n sem aktív..Bejöhetek neki?Suliban nem is tudok vele beszélni,mert folytona a barátnőivel van..


2013. nov. 29. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"Likeoltam a képét is,hátha leesik neki végre. " --> Miért esne le neki? Bárki likeolhat független attól, hogy bejönne neki vagy se az adott illető.


Próbálj meg beszélgetni vele meg ilyesmi.

2013. nov. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne csak nézd, cselekedj. Biztos bejössz neki, szóval ismerkedjetek, beszélgessetek, aztán úgyis kiderül, hogy mi a helyzet.
2013. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 zotanbro ***** válasza:
hivd el valahova aztan ha igent mond akkor erdekled..
2013. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmit se tettél eddig az ügy érdekében. Gondolod, hogy leesik neki bármi is, mert likeolod a képét? Meg dolgozattal kapcsolatban irkálsz neki? Szegényke meg lehet, hogy megörült, hogy végre írtál neki, aztán látja, hogy ez se akar tőlem semmit, csak valami hülye dolgozatról kérdezősködik.

És attól még beszélned kéne vele, hogy a barátnőivel van, nem lehet egész nap magányos, főleg így, hogy akinek tetszik (ez lennél te) az sem foglalkozik vele semmit.

Menj már oda hozzá, csak ne valami sulis hülyeségekkel traktáld!

2013. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!