Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben? Megismertem egy fiút akibe beleszerettem, de összetört.

Figyelt kérdés
Szóval! Arról van szó, hogy megismertem egy aranyos, kedves, okos és sportos fiút, akivel elkezdtünk beszélgetni. Nagyon jófej és aranyos volt velem. Egy idő után úgy éreztem, hogy szeret engem, mert szívet, meg minden ilyet küldözgetett nekem. Valamelyik nap rám írt...elkezdtünk beszélgetni, majd azt mondta, hogy mindjárt jön, öt perc. Több, mint 3 órát vártam, de nem írt. Ráírtam, de nem nézte meg, pedig fent volt. Másnap írtam neki, hogy miért csinálja ezt velem. Miért játszadozik velem, majd töri össze a szívem. Azóta nem nézte meg azt az üzenetet, pedig már számtalanszor jelezte ki, hogy aktív és fent van... Mit csináljak? Mit tudok tenni? Várjak még rá, hogy lesze-e ebből valami, vagy csak hagyjam és feljetsem el? Előre is köszönöm az értelmes válaszokat.

2013. nov. 29. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tiniszerelem decuki :)
2013. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet ne csinálj, mert szánalmasnak fog tartani. De tényleg, nem bántásból mondom. Ha futsz valaki után, akkor valószínűleg nem kellesz neki, mert ha kellenél, nem kéne futnod. :D Hagyd a srácot, mert csak magadat készíted ki.
2013. nov. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Saját magad érdekében hagyd az egészet a fenébe!
2013. nov. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 zotanbro ***** válasza:
100%
"ereztem hogy szeret engem mert szivet meg m.inden ilyet kuldozgetett nekem".. aranyos :DDd amugy hagyd a fenebe
2013. nov. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán te már az elején túl komolyan vetted,ő meg megijedt ettől.Előfordul ez,de ne fuss utána,mert nem éri meg.
2013. nov. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Amazon lány ***** válasza:
Juj, az ilyeneket nem szabad komolyan venni. Többet ne írj neki, ne alázd meg magad még jobban. Csak kinevet, ha azt látja, hogy még mindig, ezek után is érdeklődsz iránta.
2013. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2013. nov. 29. 21:47
 8/9 anonim ***** válasza:
Porcelánból volt?:O
2013. nov. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, teljes mértékben :)
2013. nov. 30. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!