Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eddig hányszor voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig hányszor voltatok szerelmesek, hány évesen, és meddig tartott?

Figyelt kérdés
Melyik hagyott bennetek a legnagyobb nyomot, és miért?

2013. nov. 29. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyszer

Viszonzatlan volt.6 évig tartott most talán azt mondom jó.De nem léptem túl rajta még mindig.

2013. nov. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sokszor hittem azt, hogy szerelmes vagyok, de így visszagondolva kétszer voltam az úgy igazán. Egyszer 19 éves koromban, akkor az három évig tartott és viszonzatlan volt. Talán ez hagyott bennem a legnagyobb nyomott pont a viszonzatlanság miatt.

Aztán 22 éves koromban, ez még mindig tart, jó ideje már. :)

2013. nov. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4 szer és a mostani a legjobb :)
2013. nov. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

3-szor jártam fiúval.Az elsőnél szerintem csak a szerelmet akartam megtapasztalni és a fiúnak se kellettem annyira.(9hónapig tartott)A 2.-nál már egy fokkal jobb volt a helyzet,de annak is vége lett 4 hónap után.A mostani a legjobb. :) Tényleg szerelmes vagyok.Végre! És már 1 éve és 3 hónapja tart a szerelem...

18/L

2013. dec. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
en 17 vagyok es most voltam elsonek szerelmes, negy honapig tartott ( a fiu tegnap szakitott ugyhogyvegy ideig meg nen leszek)
2013. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

2x. Az elsõ 12-13 éves koromban volt. Viszonzatlan

Minden nap sírtam. Kb. Tavalyig pokol volt miatta az életem. Ma már annyira nem érdekel. Volt egy másik is közbe, de azt inkább csak szerettem, nem voltam fülig szerelmes belé. 16/L

2014. jan. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!