Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom akivel ma jöttünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom akivel ma jöttünk össze elérzékenyült, és picit sírva is fakadt, ez normális?

Figyelt kérdés

Annyi az egész hogy 1 hónapja elkezdtem ismerkedni egy sráccal még egy társkereső oldalon találtunk egymásra. Bevallom hogy elején amikor megláttam hogy hogy néz ki picit elbizonytalanodtam mert hát elég kövér a srác bár nem annyira vészes, szépen elkezdett fogyni már 3 hónapja fogyókúrázik és sportol keményen ami becsületre méltó, de a stílusa sem olyan lenyűgöző.

Elején nem akartam tőle semmit de olyan szépeket írt nekem, meg tényleg nagyon jól el lehetett vele beszélni órákon át hogy egyszerűen megkedveltem már akkor.

Nem sokkal később elkezdtünk randizni igaz picit messze lakik innen autóval neki kb 40 perc busszal 55-60 forgalom függő. Amikor először találkoztunk már kedvesen mosolygósan jött oda hozzám és bókolt nekem meg minden, tényleg nagyon kedves volt, élőben még érzelmesebb de ugyanakkor nagyon komolyan el lehet vele beszélgetni, érett a gondolkodása 21 évesen úgy gondolkodik mint egy 30 éves, nagyon jól el lehet vele hülyéskedni tényleg már az első randin nagyon odatette magát bár látszott rajta hogy izgul mert eddig nem volt sikere a lányoknál, jó egyszer volt barátnője de mondta hogy nem volt igazán jó nem volt belé szerelmes csak fellángolás volt arra használta ki a csaj hogy lefeküdjön vele és picit kiforgassa a vagyonából, ami nagyon bántotta a barátomat lelkileg de lényegtelen hamar túltette magát rajta.

A másik randinkon már szóba kerültek az érzései hogy mit érez és mondta hogy annyira szeretethiányban szenved hogy már fáj neki sokszor az ha egy szerelmes párt meglát az utcán akár kézenfogva sétálnak akár ölelkeznek mindig összeszorul a szíve hogy neki nincs senkije. Én nagyon megsajnáltam ezért igaz én sem vagyok egy túl szép lány mert nekem is van egy kis pluszom de mondta hogy az nem számít mert nem vagyok csontsovány és én sokat is adok magamra ami igaz is mert én tényleg nagyon összekapom magam hogy ha nem is tudok rendesen lefogyni akkor a megjelenésem legyen az igazi. Jó igaz csak 60 kg vagyok a 164 cm-hez képest de engem picit zavart, de a páromat nem. Most volt a 4. randink egy egész napot töltöttünk együtt mert én is elég hamar végeztem a suliban ő meg szabadságot vett ki erre a napra, a napunk fantasztikus volt, nagyon sok helyre elmentünk, elvitt a szülővárosába ahol lakott és körbemutatta a helyet mert én csak kétszer jártam ott, csodás egy napunk volt, elvitt egy helyre ahol együtt néztük a naplementét és én elkezdtem picit fázni ő odaadta a kabátját, de amikor már ő fázott akkor visszaadtam a kabátját és szorosan átöleltem hogy ő melegítsen fel engem. Nagyon élvezte mert szenvedélyes volt az ölelése jól hozzám is bújt :)

Aztán nagyon láttam rajta hogy megakar csókolni de ugye picit önbizalom hiányos és félt is mert nagyon sok lány megbántotta ezért én csókoltam meg, nagyon szenvedélyes csók volt. Aztán jókat beszélgettünk közben hazahozott és a kapuban percekig ölelkeztünk és csókolóztunk is meg simogattuk egymást. Aztán elbúcsúztam tőle ő is tőlem majd amikor már indult volna el gyorsan szaladtam vissza mert a kocsijában hagytam a telefonomat, akkor megállt és kiadta nekem és akkor láttam rajta hogy pityereg és beremegett a hangja, én akkor megijedtem mert azt hittem valami baj van akkor a párom kiszállt a kocsiból és szorosan átölelt majd mondta hogy nagyon nagyon belém szeretett és nagyon szeretne járni velem, én akkor azt hittem egyértelmű a dolog de igent mondtam és én is bevallottam hogy nagyon szerelmes lettem belé, akkor ő még percekig csak ölelt és lehetett hallani hogy kicsit szipog meg pityereg attól én is annyira elérzékenyültem hogy rám is rám tört a sírás, de aztán elköszöntünk egymástól.

Akkor én is picit sírtam az ágyban mert nagyon hiányzott és alig vártam hogy hazaérjen aztán rám írjon, és egyből furdalta őt a lelki ismeret mert azt hitte megijedtem és nem akarok ezek után tőle semmit, 1 órán át nyugtattam mert én vagyok az első olyan lány akit szívből szeret és nagyon örül hogy összejöttem vele mert a volt barátnője iránt nem érzett akkora szerelmet mint most nálam. De megnyugodott legalább is remélem.

csak ez nekem picit furcsa mert egy pasit sem tudtam annyira boldoggá tenni hogy örömébe sírva fakadjon igaz benne van az hogy a mostani párom nagyon szeretethiányos volt tehát tényleg ráfér már így 21 évesen egy boldog párkapcsolat. Ennek örülök is csak mégis furcsa nem tudom mennyire normális ez. Barátnőmnek elmondtam a dolgot és mondta hogy szerinte nagyon cuki lehetett ő is biztos bőgött volna, ettől valaki meg azt mondta hogy hagyjam ott a francba ameddig nem késő. Bár nekem szemben sincs őt otthagyni nagyon szeretem mert tényleg boldog vagyok mellette, egyszerűen ő képes teljesen emberszámba venni és nem abba köt bele ami a hibám és nagyon kedves tud lenni.

De egyszerűen nem értem hogy lehet ez nem nagyon hallok ilyen sztorikat szinte sehol hogy egy srác ennyire elérzékenyülne hogy sírva fakad :) Annyira ranyos tőle csak furcsa.

Szerintetek?:)


2013. nov. 29. 23:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ha ezért elhagyod, akkor hihetetlen ostoba vagy, és akkor tényleg illene rád az a "normálisakat elűzi, csak a bunkók kellenek neki" sztereotípia.

Örülnél, hogy végre találtál egy pasit, aki nem egy tuskó, és nem csak megdugni akar!

2013. nov. 30. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele boldog! Idővel majd úgyis megismered teljesen. Vannak érzékeny emberek.
2013. nov. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

"6-os, ez azért még nem biztos. ennyiből nem lehet levonni, hogy milyen a csávó. ettől még lehet egészségesen önző szerintem. idő majd megmondja.

"


Milyen világban élünk, ahol a "férfiatlanságra" az egyetlen mentség, ha legalább ÖNZŐ!


Komolyan mondom, ha még egyszer valakinek nemi sztereotípiát hallok a szájából, akkor úgy pofon csapom, hogy többet meg se szólal.

2013. nov. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
0%

ekkora fat.kü csávót.....

kéne neki egy kis tesztoszteron

neked meg egy jó dug..!

na sebaj, majd nemsokára ha ráunsz kapsz egy hozzám hasonló táncoslábú szépfiút aki majd megmutatja, mi fán is terem a dolog ;)

2013. nov. 30. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
33%
Hát szép történet, de én kiérzek belőle egy kis sajnálatot is... Egy darabig biztos meglesztek, de a srác túlságosan ragaszkodni fog, és nem kicsit önbizalomhiányos is úgy hogy ez majd be fog zavarni. Féltékeny lesz idővel a jobb pasikra.
2013. nov. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Milyen szép világot élünk! Lassan már szégyellni kéne, ha valaki nem egy emeletes bunkó?

Sokat elmond, hogy ennyire negatív, lenézendő tulajdonságnak állítják be, hogy a srác tényleg szereti a barátnőjét.

Gy.k.: ettől még nem lesz valaki betegesen féltékeny. Sőt, lehet, hogy jobban megbízik a lányban, mint aki csak egy szimpla eszköznek tartja. Na és miért baj az, ha valakinek tényleg fontos a barátnője? Komolyan ilyen világot élünk?

2013. nov. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eszem ágában sincs őt ezért otthagyni, le is írtam!

Nekem is csak furcsa volt igazából mert volt már néhány kapcsolatom előtte és mindegyik pasimban én csalódtam mert bunkóak voltak egy idő, után féltékenyek, és nem éreztem náluk azt az érzelmet mint most.

Azt bevallom hogy egy picit megsajnáltam de nem ezért jöttem vele össze, ő tényleg bebizonyította hogy fontos vagyok neki és elfogad engem olyannak amilyen én vagyok. Az hogy nincs önbizalma picit rossz tulajdonság de teszek róla hogy legyen neki önbizalma, elég sok lány megbántotta őt mert csak játszottak az érzéseivel és ő tényleg egy szerethető férfi tiszteli a nőket, és ez a fontos. Apámnak ma reggel elmeséltem a dolgot és mondta hogy nagyon nagyon becsüljem meg mert ilyen pasim biztos nem lesz még, mert mellette van tekintélye tehát nincs az hogy beijed mindentől, csak ugye az érzelmek felgyűltek benne, mondta is anyum is mondta hogy egy idő után már kifog jobban forrni a dolog és tényleg becsüljem meg mert ilyen pasit aki nem nagyképű és nem adja a nagy dumát olyat csak elvétve fogok találni. Én is sokat csalódtam már a pasikban az hogy ilyen hamar összejöttünk ez tényleg egy picit furcsa nekem mert nálam 2-3 hónapig küzdöttek a srácok hogy megkaphassanak de nála valahogy megláttam azt hogy igen nekem ő kell, mert érdeklem, és engem is érdekel, plusz nagyon sok közös dolgot tudnánk együtt csinálni a baráti társaságomba is bele illene.

Most nem fűzök semmiféle kommentet azoknak a válaszolóknak akik picit másképp látják a dolgot, én csak véleményekre vagyok kíváncsi, de örülök hogy manapság ilyen párra találtam mert ritka már az ilyen őszinte szerelem.

2013. nov. 30. 09:07
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értékes lány vagy! :) Jó lenne, ha ilyen lányokból sokkal több lenne! Jól teszed, hogy megbecsülöd a párodat, szerintem az az önbizalomhiány elmúlik idővel, csak légy hozzá türelmes és lehet, hogy együtt lesztek örökké! Én is hasonló tulajdonságú pali vagyok, mint a barátod. Hasonlóan érzékeny típus vagyok, és az igazit keresem, csak még nem találtam meg. Ebbe én is hibás vagyok, mert sok hibát vétettem, de próbálom tovább fejleszteni magamat! :)
2013. nov. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen teljesen normális. Ez az igazi mély szerelem ami csak erősödni fog és nagyon hosszú távú lehet. Nagyon nagyon ritka az ilyen szóval nagyon becsüld meg a párodat mert a leírtak alapján ő teljesen megfog becsülni téged, és nagyon fog szeretni. Idővel ha jobban összerázódtok főleg ha még csak 1 hónapja ismeritek egymást már nem lesz akkora fellángolás de a szerelem és a szeretet megmarad akkor már komolyabb lesz az egész és lehet akkor már nem fognak előjönni ezek a mély érzelmek mert már most megkapta azt a szeretetet ami nagyon kellett már neki, de hidd el nagyon hosszú és tartós lesz a kapcsolatotok ha nem lesz semmi gond. Nem mondom azt hogy veszekedés, és vita nélkül meg duzzogás nélkül fog eltartani de az biztos hogy mindig hiányozni fogsz majd neki.

Én párom is ilyen volt, igaz amikor szerelmet vallott nekem és én is elmondtam mit érez akkor nem fakadt sírva bár nagyon örült neki amikor végre megkaphatott:)

Amikor örömébe sírva fakadt az egy romantikus éjszaka után volt amikor először jött át hozzám akkor még nem volt szex de együtt aludtunk az ágyban jól összebújtunk és akkor fakadt egy picit sírva mert akkor érezte magát igazán boldognak. Nagyon szép szerelmes szám szólt akkor halkan a rádióban mert én szeretem ha van egy pici zaj ha alszom bár csak ritkán van ilyen és akkor szabadultak el igazán az érzései, nagyon helyes volt, becsüld meg nagyon őt. Mert lehet hogy férfi de egy férfinak sem ciki ha vannak érzései és sírva fakad, ritka az ilyen de aranyos tud lenni és egy nagyon jó és mély lelkű lánynál ez nagyon betud jönni :) Ez a legnagyobb bizonyíték arra hogy szeret téged úgyhogy légy vele nagyon boldog!

2013. nov. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Szép történet, jól alakult minden. Higgyetek nagyon egymásban!!!!!! Ha hullámvölgy jön, akkor is, ez sokmindent eldönt, hisztek-e egymásban.

Szerintem is aranyos a srác, hogy ilyen érzékeny.

2013. dec. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!