Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Harcoljak érte vagy felejtsem el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Harcoljak érte vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés
Van 1 lány aki tetszik lehet annál is jobban és kb 2 hónapja ismerem és egy este facebookon meg kérdeztem tőle hogy mi a véleménye rólam van e esélyem nála és azt mondta hogy barátok vagyunk habár nehezen akart válaszolni arra hogy van e esélyem nála. küzdjek érte vagy felejtsem el??Talán ezt várja hogy lépjek még valamit?Egész nap ő jár a fejembe nem tudok semmire se koncetrálni.
2012. ápr. 19. 08:11
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd, a lányoknak csak a külső számít, így ha egy lánynak elsőre nem kellesz, soha nem is fogsz neki kelleni!
2012. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első: persze, mert a pasiknak cseppet sem számít a külső... Utálom az ilyen besavanyodott hisztérika pasikat. Fontos a külső, ez tény, mert ha nem vonzódsz a másikhoz, miért feküdnél le vele? Persze, kivételek vannak,a kiknek mindegy, csak az ellenkező nembe tartozzon a másik, az se baj, ha másik faj, de ez azt hiszem külön kategória.


Kérdezőnek: ebből sajnos nem sok minden derül ki. Lehet, hogy csak zavarba volt a lány, és ezért reagált így. Ez legfőképp akkor fordulhat elő, ha fiatalok vagytok. Bár az az igazság, hogy egy ilyen kérdésre én se nagyon reagálnék mást, hiába vagyok 21 éves. Inkább találkozz vele személyesen, akár kisebb társaságban is. Ha vevő erre, az már fél siker. Ha nem, akkor 1-2 próbálkozás után felejtsd el, mert nem vagy az esete.

Remélem segítettem.

2012. ápr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos azt kell mondjam, hogy ha érdekelnéd mint férfi, akkor jó eséllyel ezt jelezte volna valamilyen módon. Direkt kérdést szerintem eleve felesleges feltenni, az ilyesmit illik érezni a beszélgetések és találkozások alapján. De ha már megkérdezted, és erre nem mondott igent, vagy legalábbis bármi bíztatót, akkor szinte biztos, hogy nem akar tőled semmit.
2012. ápr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat majd lesz vmi nem soká lessz 1 disco és ott talizok jó esélyel vele.. :) meg figyelem a reakciókat..
2012. ápr. 21. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!