Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar meg**gni fél suli?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar meg**gni fél suli?

Figyelt kérdés
Most mindjárt jönnek a rosszindulatú kommentek hogy "mert ri*@nc vagy" Pedig nem! Semmilyen kapcsolatom nem volt senkivel az iskolámból és előbbről se ismerek senkit. Hanem igy kiszúrnak és írogatnak nekem meg előadják, hogy így meg úgy tetszek nekik meg stb. de pár beszélgetés után kimutatkozik hogy csak szexelni szeretnének, és itt mindig vége is szakad a "barátságnak". Volt már akinek vissza se köszöntem mert sugárzik róluk a szándék. Ellentétben a valódi nagyzolós r*bikkel (akik minden fiúnak pucsítanak és mindig a fiúk körül sürögnek) meg járni akarnak. Mi ez az egész? Most komolyan ez van? A rendes lányokat akarják csak kihasználni?

2013. dec. 1. 19:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
én baszélgetek veled
2013. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 zotanbro ***** válasza:
legalabb nem eszed meg a kamu szoveget :D
2013. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg dogos vagy
2013. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Igazad van, látatlanban nyilván erre nem lehet válaszolni, de ne engedd könnyen magad. Tartogasd olyannak, aki majd megérdemel.!
2013. dec. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hát valószínűleg nagyon jól nézel ki, a középsulis srácok meg ilyenek. (nem írtad le, de feltételezem, hogy középsuliról van szó). ja, és szerintem a többit is ugyanúgy meg akarják dugni, csak velük el is kezdenek járni, mert ők megeszik a kamudumát ugyebár.
2013. dec. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sztem csak beleképzeled.
2013. dec. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2013. dec. 1. 19:57
 8/15 anonim ***** válasza:
mutatsz magadról privibe 1 képet?
2013. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nyílván van valami oka... öltözködés, kihívó smink... vagy valaki elterjesztett rólad egy sztorit, hogy könnyen kapható vagy.
2013. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is megnéznélek egy képen. Kíváncsi vagyok hogy hogy néz ki egy ilyen rendes lány.
2013. dec. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!