Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kiszemeltetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki a kiszemeltetek?

Figyelt kérdés

Olyan akibe szerelmes vagy, esetleg csak nagyon tetszik.

Érdekel, hogy magas/alacsony, testalkat, haj/szemszín, öltözködés, stb. Bármit írhattok róla :D Írjatok kort/nemet is!


Ez olyan "unatkozom ezért felmérést készítek" kérdés :D



2013. dec. 1. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Fekete haj, barna szem, a bőre is szép napbarnított, egy fél fejjel alacsonyabb nálam (én 182 cm vagyok).
2013. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Reméled,hogy magadra ismersz? :)
2013. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
hjaj hát ő nagyon helyes.. magas, barna haj, pont jó testalkat szóval nem is gyúrós állat meg nem is gelesztás. :D hát egyszerűen tökéletes. :) öltözködésre fekete cuccok pont mint én, teljesen ápolt és igényes. :) kár hogy nem lehet az enyém. :'(
2013. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Van egy nagyon helyes lány, ő picit duci de még így is egy bombázó, 165 cm magas, szép kék szeme van, szőkésbarna haja és hihetetlen mosolygós :) Vele randizgatok mostanában, elég régóta ismerem kb 2 éve, akkor még nem igazán melegedtünk úgy össze mint most. Most is csak azért barátkoztunk így össze mert segítettem neki néhány dologban amivel közelebb kerültünk egymáshoz, eleinte csak barátként tekintettem rá mert akkor még volt barátnőm, meg neki is volt párja, bár kihasználta elég csúnyán sokat is sírt miatta de megvigasztaltam őt és emiatt is közeledtünk egymáshoz. Nekem nagyon tetszik, belső értékei is megvannak, nagyon életvidám, igazi bomba nő, nagyon kedves az emberekkel, van is egy srác aki nemrég keveredett be a társaságunkba elég magányos szegény mert egy elég rossz környéken nőtt fel és szinte egy barátja sem volt, jó volt egy de mindegyik átverte, bántották. Örül is hogy végre elköltöztek onnan nálunk nagyon jó barátokra lelt, sok bepótolni valója van és a lány sokat segít neki, bár nem jönnek be úgy egymásnak a srácnak más tetszik akivel összehozzuk a dolgot tehát sokat fogunk neki segíteni és ezzel én is közelebb kerültem a lányhoz mert kezdem megszeretni és úgy látom ez nála is igaz, de ég sokat kell tennem azért hogy egy mély szerelem alakuljon ki mivel már régóta ismerjük egymást tudjuk milyen a másik a hétköznapokon így, lesz mit bizonyítanom mert nem egyszer látta hogy milyen dogokat művelek időnként.
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Barna haj, barna szem kb.170cm magas és sokat mosolyog. :)
2013. dec. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sehogy, én már kinőttem az ilyen hülyeségből.
2013. dec. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Gyönyörű mélybarna szeme van, festett vöröses haja, de inkább csak úgy finoman van befestve. Hihetetlenül formás alakja van mert már több mint 10 éve lovagol. Ő kb 165 cm (én egy kicsit talán magas vagyok hozzá 196 cm), divatosan öltözködik, és ő a legkívánatosabb nő akit eddigi életem során láttam. Szinte már-már nem is tudom miért áll velem szóba...
2013. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 QueenRavenna ***** válasza:
Szépen
2013. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Egyelőre kiszemelt, de szerintem kezdek szerelmes lenni belé. Barna haj, zöld/kék szemek, +180 magas :D testalkata átlagos... olyan férfias :) az öltözködése egyszerű.

L

2013. dec. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9es vagyok, még hozzá tenném, hogy itt az oldalon ismertem meg.
2013. dec. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!