Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kiszemeltetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki a kiszemeltetek?

Figyelt kérdés

Olyan akibe szerelmes vagy, esetleg csak nagyon tetszik.

Érdekel, hogy magas/alacsony, testalkat, haj/szemszín, öltözködés, stb. Bármit írhattok róla :D Írjatok kort/nemet is!


Ez olyan "unatkozom ezért felmérést készítek" kérdés :D



2013. dec. 1. 22:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ő kb. 16/L

Kicsit alacsonyabb mint én, testalkatról nem sokat tudok mondani, nem régóta ismerem látásból, de nem rossz. Főleg hátulról. :D

Azon kívül közepes mellek, olyan pont optimális, nem túl kicsi, de nem is nagy. Zöld szemek, barna felkarig érő haj.

Buszon szoktam látni, csak elég ritkán megy azzal amelyikkel én, ugyanabba a városba jár tanulni, ahová én (megyeszékhely).

Ismerkedésre MÉG nem volt alkalmam. Addig van időm tököt növeszteni, és összeszedni magam. Nem vagyok túl tapasztalt :)

16/F

2013. dec. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
rajtam kívül mindenki más szerint borzalmasan :DDD de nekem nagyon tetszik. :)
2013. dec. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Barna haj,szép csillogós barna szem. *-*

Kicsivel magasabb nálam, közepes testalkata van,pont jó, nem szeretem a vékony fiúkat, és kicsit izmos is. :)

Nem helyes amúgy szerintem, de mégis odáig vagyok érte, a kisugárzása meg minden... Már két éve szerelmes vagyok belé. ://

2013. dec. 2. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Olyan akibe szerelmes vagyok. Amúgy ő a férjem, de azért leírom ha nem baj:)


190 centi magas, nagyon helyes, borostát hord.


Ha teljesen borotvált akkor olyan kisfiús:)


90kg szóval átlagos a testalkata, kellően izmos, de nem kigyúrt (azt nem szeretem)


és vagy pici pocakja:) (a kocka hasat szintén nem szeretem)


Sötétbarna kb 3centis haja van, majdnem fekete, valamivel világosabb barna a szeme:) Imádom:)


Megőrülök érte:). 24 éves.


27/N

2013. dec. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem azért írtam hogy magamra ismerjek :D

Köszönöm a válaszokat!

2013. dec. 2. 06:15
 16/17 anonim ***** válasza:

Nálam pár centivel magasabb, alkatra vékony/izmos, szóval nincsen kockahasa, de nem is baj, attól még szép, feszes. Világosbarna haj, asszem barna szem (mivel csak kiszemelt, nem nagyon néztem a szemébe), átlagos öltözködés.

15/L

2013. dec. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
barna haj,barna szem, 180 cm kb, sportos testalkat. imádom <3
2013. dec. 3. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!