Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam akivel régen sokat hülyültünk és szórakoztunk. Aztán lassan (nem tudom miért és hogyan) de beleszerettem. "Sok" idő múlva egyik beszélgetésünk alkalmával ezt el is mondtam neki. Először nem láttam rajta hogy zavarná, ugyanúgy beszélgettünk (de nem annyit) mint azelőtt. De mostanában meghülyült! Bármit mondok neki egyből "támad", ha nevetek azon amit csinál egyből el kezd grimaszolni,pofákat vágni. Már egyáltalán nem beszélünk,hülyéskedünk annyit. Próbáltam már elfelejteni de egyszerűen felforr az agyvizem ha látom hülyéskedni a legjobb barátnőmmel! Egy normális szava nincs hozzám és nem tudom mit csináljak. Bocsi a hosszú szövegért. Előre köszi a NORMÁLIS válaszokat.

2013. dec. 2. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki, csak még túl gyerek ahhoz, hogy ezt bevallja neked.
2013. dec. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha valaki ezt csinálná velem, nekem is felforrna az agyvizem. Én egy "nem tudom, mit láttam benned valaha" vagy hasonló értelmű megjegyzéssel egyszer jól hátat fordítanék neki és faképnél hagynám, onnantól fogva nem foglalkoznék vele. Ha a barátnőddel szórakozik, akkor is próbáld levegőnek tekinteni, csak a barátnődhöz szólj, hülyéskedj vele te is, ha megbírod csinálni, ha nem, inkább hagyd ott őket.
2013. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt gondoltam hogy nem tetszek neki csak azt hittem van annyira érett hogy nem nyilvánítja ezt ki ilyen mértékben de tévedtem. Köszi megpróbálom levegőnek nézni :)
2013. dec. 2. 15:31
 4/6 zotanbro ***** válasza:
szorakozz te is a legjobb baratjaval es utana dumalhatok.. hatha latod h feltekeby :D vagy csak szimplan hagyd a pics4ba:D az utobbit javaslom inkabb.
2013. dec. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
78%
Ha amióta bevaltad neki mit érzel iránta és nemkapsz töle kedves szavakat nem hülyéskedtek mint azelöt rájöhetnél hogy ö nem akar töled az ég világon semmit ezért nemkeresi a társaságod. Barátnak elfogadotvolna de szerelmének nem. Sajnos nemtudsz mitcsinálni belekelesz törödni és ha tényleg egyböl támad mostanában nemakar téged, ennyi.
2013. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább Minecraftozz
2014. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!