Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy a lányotok lehet egy négerrel fog összejönni és akkor nem szép fehér gyerekük lesz, hanem egy sötétbőrű félvér?

Figyelt kérdés
Mert én nem bírom ezt elviselni, nekem a fehér ember típus tetszik, a négerektől rosszul vagyok annyira csúnyák a szememben, és az is idegsít, hogy erre felé egyre több a néger bevándorló, így sajnos esélyes, hogy a buta kis naiv lányomat egy ilyen fickó fogja megrontani. A lányát az ember mégis csak jobban félti, mint a fiát, a fiúk amúgy sem vonzódnak szerencsére a négerekhez úgy vettem észre erre felé legalábbis így van, valamiért csak a lányok akarnak négert maguknak, ami elárulja, hogy sajnos a lányok is vevől a feketékre, szóval ők is hibásak, csak nem tudom hol lettek így elrontva, talán a média a hibás, talán csak ösztönösen a sötétszín vonzza őket vagy a nagy farok, a fene se érti ezt, de elégég kiábrtándító, ilyenkor elgondolkozik az ember, hogy minek is szülsz gyereket, ha keveredik valami olyannal, ami neked nem tetszik és csak a rosszat lehet hallani róla mindnehol. De talán épp ez a válasz, hogy ők rosszak, a lányok meg mint tudjuk a rossz fiúkra buknak.

2013. dec. 2. 19:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%
Kérdezd meg még 100x még 100 topicban ugyan ezt, te elvetemült rasszista állat. Remélem sosem lesz senkid, leszárad a girnyó farkad és legalább nem öröklődik a selejtes rasszista fajtád.
2013. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Engem az idegesít, ha ilyen rasszista szűklátókörű idióták szaporodnak.
2013. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
42%

Azért ez neveltetés kérdése is...

Az én gyerekem biztos se cigánnyal, se négerrel nem fog összejönni.

2013. dec. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A cigányok azok nem olyan menők már, mert sok van belőlük, de most a négerek vannak felkapva úgy vettem észre.
2013. dec. 2. 19:41
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

Nem.

Most leesett az állad,mi pubi? :D

2013. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Biztos, hogy nem engedném hogy egy gyapotszedővel jöjjön össze a lányom.

USA-ban a bötönökben 70%-a néger, a legtöbb nemi betegséget a négerek terjesztik, a legtöbb nemi erőszakot a négerek követik el stb stb...

Na ezért.

2013. dec. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%
Nagyon zavarna, de tuti nem fog.
2013. dec. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
62%
#3-as válaszadóval egyetértek, a párom és én mindketten ragaszkodunk a magyarságunkhoz, őseinket tiszteljük és e szellemben fogjuk felnevelni a gyerekünket is, így messziről kerülni fogja a színesbőrűeket. Lehet ez rasszizmusnak is nevezni, de akkor is úgy gondolom, magyar lánynak és fiúnak magyar legyen a párja!
2013. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
47%
A négerekkel semmi bajom, csak cigány ne legyen!
2013. dec. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
5%
Ha ilyen apám lenne, én tuti, hogy csak azért is fekete fiúval jönnék össze. Amúgy mit értesz rossz alatt? Mert pl. szerintem az emberi butaság az egyik legrosszabb dolog a világon, márpedig belőled fehér ember létedre árad a sötétség. Menj vissza szépen a középkorba.
2013. dec. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!