Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy a lányotok lehet egy négerrel fog összejönni és akkor nem szép fehér gyerekük lesz, hanem egy sötétbőrű félvér?

Figyelt kérdés
Mert én nem bírom ezt elviselni, nekem a fehér ember típus tetszik, a négerektől rosszul vagyok annyira csúnyák a szememben, és az is idegsít, hogy erre felé egyre több a néger bevándorló, így sajnos esélyes, hogy a buta kis naiv lányomat egy ilyen fickó fogja megrontani. A lányát az ember mégis csak jobban félti, mint a fiát, a fiúk amúgy sem vonzódnak szerencsére a négerekhez úgy vettem észre erre felé legalábbis így van, valamiért csak a lányok akarnak négert maguknak, ami elárulja, hogy sajnos a lányok is vevől a feketékre, szóval ők is hibásak, csak nem tudom hol lettek így elrontva, talán a média a hibás, talán csak ösztönösen a sötétszín vonzza őket vagy a nagy farok, a fene se érti ezt, de elégég kiábrtándító, ilyenkor elgondolkozik az ember, hogy minek is szülsz gyereket, ha keveredik valami olyannal, ami neked nem tetszik és csak a rosszat lehet hallani róla mindnehol. De talán épp ez a válasz, hogy ők rosszak, a lányok meg mint tudjuk a rossz fiúkra buknak.

2013. dec. 2. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem tudom, mi alapján vonod le azt a következtetést hogy valaki sötét. Esetleg az alapján, hogy vannak még a magyarságukhoz hű emberek, akik nem keverednek négerekkel? Sötét esetleg te lehetsz, amennyiben teljesen egyenrangúként kezeled őket. Valószínűleg nem laksz menekülttábor mellett és nem is nagyon olvasol utána annak, hogy a hazánkba érkező négerek túlnyomó része miért érkezik ide. De tudod mit? Állj össze egy négerrel és majd néhány év múlva gyere vissza, olvasd el megint a hozzászólásokat és mindent érteni fogsz!
2013. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
A rasszizmus és a közhelyek alapján vontam le a következtetést. Pl.: a fekák rosszak-a lányok a rosszfiúkat szeretik- a lányok a fekákat szeretik. Ennyi sablonos hülyeséget egy mondatba belesűríteni már művészet. Nem lakok menekülttábor közelében, amennyire én tudom a legtöbben a saját országukban zajló háborúk vagy a politika miatt jönnek ide, na és persze, hogy tovább szökjenek. De vannak fekete barátaim, akik dolgoznak, műveltek, jó arcok. És ezért utálom az ilyen fröcsögő rasszista dumákat.
2013. dec. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb leviszlek magammal Bicskére vagy Debrecenbe a menekülttáborba, választhatsz egyet.

Fogadd el, sokan nem szeretik öket. Mint ahogy.a.cigányokat se.

2013. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem idegesít, mert elkerülöm az ilyen "nők"et, akiknek a négerek az esetük. Amúgy ez is tekinthető egyfajta

rasszizmusnak.

2013. dec. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Akinek bejönnek a feketék menjen afrikába és ennyi.Ott nem zavar senkit.
2013. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egyáltalában nem :)
2023. aug. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!