Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most KOMOLY?

Figyelt kérdés
Most válaszoltam itt valakinek a kérdésére, aki szerint a normális pasi nem menő. Írtam neki, hogy a pasim normális és hogy nem olyan nehéz ismerkedni, még az oldalt is elküldtem, ahol mi ismerkedtünk meg, de mindenre visszakérdez, hiába írtam le mindent érthetően. De továbbra is csak a nőkben van a hiba, ugye? És akkor még írt egy olyat, hogy velem ismerkedne. Normális az ilyen? Szerintetek?
2013. dec. 4. 16:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért foglalkozol vele.
2013. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
LINKET! :D
2013. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
És velem ismerkednél ?
2013. dec. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
2013. dec. 4. 16:35
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nektek nőknek semmi sem jó. Ahelyett hogy örülnél hogy meg akar ismerni.
2013. dec. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Miért kellene örülnöm neki? Nem kell örülnöm neki és nem is örülök.
2013. dec. 4. 16:37
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
szard le
2013. dec. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Tiltottam is a francba igazából, mert elég fárasztó volt, de a fő probléma még mindig az, hogy ő nem látja, hogy esetleg benne is van a hiba és nem csak a nőkben.
2013. dec. 4. 16:38
 9/22 anonim ***** válasza:

oké, most már megnyugodhatsz :D

alapvető probléma, hogy a nők és a férfiak nem ugyanazt értik normális férfi alatt! amúgy te sem lehetsz egyszerű eset ha olyannyira felhúzod magad egy értetlen emberen, hogy itt nyilvánosan siránkozz...

2013. dec. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
"szard le" +1
2013. dec. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!