Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Zavar titeket, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Zavar titeket, ha egy nő kétszínű és rosszindulatú másokkal szemben?

Figyelt kérdés
Mert én rengeteg ilyen nőt ismerek, akik folyton színészkednek, és kibeszélnek másokat. Megjátszák magukat, behízelgők, nagyon kedvesnek mutatják magukat, holott állandóan kibeszélik a másikat. Engem lányként nagyon idegesít, ha egy nő kétszínűsködik velem, a képembe vigyorog, természetesen műmosollyal, mórikál, mesterkélten viselkedik, a hátam mögött meg kibeszél(pl. amiatt, hogy félénk, szorongó típus vagyok). Titeket az ilyesmi hidegen hagy, hogy másokkal a barátnőtök hogyan viselkedik, a lényeg, hogy titeket elfogadjon?
2013. dec. 7. 22:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
undorító viselkedés. össze sem jönnék ilyennel
2013. dec. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem volt már szerencsém ilyen nőszeméllyel aki előttem megjátszotta a jószívű és rendes leányzót. a hátam mögött pedig mindenkit ki beszélt és lejárata előttem az ismerőseimet. mert csak a látszatra játszott, de végül betelt a pohár és otthagytam. kavarja tovább a sza**rt persze nélkülem.
2013. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!