Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen igazságtalan az élet?

Figyelt kérdés
Annyiszor olvasom itt is,meg tapasztalom is,hogy a bunkó s€ggfejeknek normális barátnőik vannak egymás után több is,de a tényleg rendes faszik meg akik törődnének,szeretnék stb a barátnőjüket (ha volna) nekik nem jut? És miért pont nekik kell 25+ évesen szűzen szenvedni,úgy hogy még pl életükben nem csókolóztak,meg semmi... Ezt pont a másik férfitábor érdemelné pedig.Vagy a lányok ilyen bolondok hogy ez kell nekik?
2013. dec. 8. 18:13
1 2
 1/19 SullaFelix89 ***** válasza:
15%
Mindenki azt kapja meg amit megérdemel kis nyomi.
2013. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Pont ez az, amit nem szeretnek a lányok-a nyavalygást.
2013. dec. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A fiúk meg bolondok, hogy megadják nekik. Kettőn áll a vásár tavaris.
2013. dec. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
21%
zabos a szüzike
2013. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek a saját életével kellene foglalkoznia nem azzal hogy ki-kivel és miért.
2013. dec. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Lefogadom egy kurvä gallyat nem raktál még odébb, hogy nőhöz juss. Ne csodálkozz, ha egyedül és pinátlanul maradsz, az életképtelen ember senkinek sem kell.
2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
ejsze he fizikailag nem vok az fektettem már meg r!bancot csak van aki annál többet akar és szerelmesen érzelmesen csak ezt ti akkora tuskok vagytok hogy aztat se tudjátok hogymiaz
2013. dec. 8. 18:20
 8/19 SullaFelix89 ***** válasza:

Na kérdező a szádat kimosod!


Akkor legyél bátor mikor egy lánnyal találkozol ne így neten keresztül!

2013. dec. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
9: adom én nekik a kiképzést ne aggódj nem könyörgök sokat am meg azt hagyjuk hogy életképtelen mert nemcsak erröl szol
2013. dec. 8. 18:22
 10/19 anonim ***** válasza:
szerintem még a guminője is elhajtotta
2013. dec. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!