Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan haragudott meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudott meg egy barátom, mert nem akartam vele aludni?

Figyelt kérdés

Szinte egyszerre lettünk mindketten egyedülállóak (ott ő szakított, nálunk én), de nagyon hiányzik neki az, hogy éjszakánként átöleljen valakit, ezért azt mondta, hogy aludjunk együtt. Kétszer együtt aludtunk (szex nem volt), de úgy érzem, hogy nekem ez mégsem fér bele, mivel csak barátok vagyunk. Így a harmadik alkalommal visszautasítottam.

Elmondtam neki, hogy nekem ez mégsem okés, azt is elmondtam, hogy miért, és akkor azt mondta, hogy megérti. Azóta mégis, ha együtt vagyunk a társaságunkkal, alig szól hozzám és rám sem néz.


Nem értem őt! Teljesen ésszerű indokokkal utasítottam el, miért kellett megsértődnie? Ha rákérdeztem, hogy mi a baj, azt mondja semmi. Pedig nem volt velem soha ilyen.

Ő sem érez irántam semmit, én sem iránta; szeretem, mint barátot, de miért kell megsértődni, ha nem akarok vele aludni?

Gondolhatja azt, hogy rossz pasinak tartom, nem tartom vonzónak és így megsérthettem az egóját?

(Egyébként jó pasinak tartom, ezt ő is tudja, de azt is, hogy érezni semmit nem érzek iránta.)


2013. dec. 8. 21:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert le akart fektetni..
2013. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
meg akart .......
2013. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Pont ő mondta, hogy nem lesz szex, nem is próbálkozott. Túl naiv lennék?
2013. dec. 8. 22:02
 4/13 anonim ***** válasza:

az

vagy fél a sötétben.

2013. dec. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor meg rájött, hogy homokos és azért nem érdekled. :D
2013. dec. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ja, de te is még kislány vagy:DDDD(kb. 14-15----9

majd megkomolyodsz

22f

2013. dec. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát már én sem tudom, hogy mit gondoljak. :) Bánom, hogy az első alkalommal belementem, olyan jól megvoltunk eddig. Csak hát nekem is hiányzott valaki, aki átölel. De rájöttem, hogy olyannal tudok csak így szorosan és összebújva aludni, akibe szerelmes is vagyok.
2013. dec. 8. 22:09
 8/13 A kérdező kommentje:
# idősebb vagyok, mint te, így én sokkal inkább kisfiúzhatnálak le téged ;)
2013. dec. 8. 22:11
 9/13 A kérdező kommentje:
#6 lesz az az előző :)
2013. dec. 8. 22:12
 10/13 anonim ***** válasza:
Többet akart volna,de nem mert kezdeményezni,mert érezte rajtad az elutasítást.Ezzel szerintem még most is így van,csak nem meri vállalni.
2013. dec. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!