Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha egyszerre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha egyszerre vágyom a magányra és egy párkapcsolatra is?

Figyelt kérdés

Olyan 5 éve már, hogy nem tudok huzamosabb ideig boldog lenni. Ki tudtam nagy nehezen alakítani egy-két barátságot, de folyamatosan lökném el az embereket magamtól, magányra vágyom, de közben nem akarom őket sem elveszíteni.

Még nem volt barátom, de nagyon vágyom rá, de félek, hogy azt a valakit is ellökném magamtól. Nem is nagyon tudok már beleszeretni senkibe, régen állandóan volt valaki, akiért epekedtem, évekig is akár, de csak a távolból rajongtam érte. De egyre érzékenyebbé váltam, és most félek, hogy összetörnék, ha belemennék egy kapcsolatba.


2013. dec. 9. 20:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress egy szexpartnert a baráti körödből, aki izgat szexuálisan, de nem vagy belé szerelmes.
2013. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ValamiAngyali válasza:
Szexpartnert? Ne erre "bassza" már el a szüzességét szó szerint. Még nem volt barátod, sokkal több esélyed van a boldogságra. Mindenféleképpen fontold meg kivel jössz össze először, hidd el az értelmes rétegnek nagyon sokat számít hogy első-e neked, akár barát, akár szex terén. :)
2013. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor valami nyugis pasi kéne neked, akivel úgy nyugisan elvagytok.

Mondjuk engem is ilyesmi lány "lökött el" magától egyszer... nem volt nagy élmény.

2013. dec. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól, hogy párkapcsolatban vagy, még nem kell folyton egymás nyakán lógni... én is igénylem néha a magányt, egyedül lazítani kicsit meg ilyenek, és gyakran ellököm én is az embereket magamtól, szóval értem miről beszélsz... de attól még gyakorlatilag az elmúlt években nem is voltam kapcsolat nélkül (nem azért, mert annyira váltogatnám, de hosszúak voltak..).

Szóval, ha beleszeretsz valakibe, úgyis igényelni fogod a társaságát, ezzel nem lesz gond, csak emellett tarts egy kis magánszférát is magadnak.

2013. dec. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!