Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a csajoknak az ilyen divatmajmok kellenek csak? (6 kiló arany, tetoválás,60000 forintos telefon, pia, fű stb)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:12
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy lenyűgöz a jó minőségű mobil, autó, motor, vagy akármi más anyagi, de szerelmi téren, nem választanám társnak.. csak ha lelkileg is gazdag.
2009. nov. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
ne általánosits, én például utálom az ilyen fiukat...
2009. nov. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
52%

tudod, ha egy csaj az ilyen pasikra bukik, akkor a csaj is olyan...nem érdemes vele normális embernek foglalkoznia...zsák a foltját, tudod, a divatmajom pasik meg a divatk.rva csajok had legyenek csak egymáséi :) neked meg megmaradnak a normálisak...ugyanis egy normális lányt ilyen pasi nem érdekelhet!


20/L

2009. nov. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%

Szokásos tévhét.. Az érdek csajokat érdekli ez. Személy szerint az én barátomnak nincs se pénze, se autója, szerencsére tetoválása sincs, sőt ő pl még dadog is, de soha senkit nem szerettem ennyire mint őt (már két éve).

21/L

2009. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Az aki mutogatja, hogy ő milyen pénzes általában csak szeretne az lenni, és minden pénzét emiatt a külsőségekre költi, közben pedig rossz helyen lakik, olcsó kaját eszik stb. Nekem van olyan szerencsém, hogy jómódú családba nőttem fel és jó állásom is lett később és én ebben a körben azt tapasztalom, hogy a hétköznapokban nálunk nem megy a magamutogatás. Rajtam is 200ezres óra van, 100ezres dzseki, de ezt senki meg nem mondaná, aki nem ért hozzá, mert nem olyat hordok, ami feltűnő, csak egyszerűen jó minőségű, időtálló. Rám sosem buktak jobban a nők ezen külsőségek miatt, általában észre se vették, akik meg tudták már ismertek előtte általában, szóval ez csak általánosítás, z értelmesebb nők nem buknak az ilyen egoista, magamutogató pasikra, majd rájössz te is később.
2009. nov. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Előttem szóló, csak kétszázezres óra, nekem egy miskás, de hála istennek nincs ráírva:):)
2009. nov. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Ne is próbáld követni őket!Legyél önmagad és téged is megtalálnak még náluk is jobb nők és ők lesznek irigyek rád hogy neki nincs is Iphone-nya neki nincs is police órája neki nincs is így ármáni meg dolcse cucca és mégis jobb csaja van mint nekünk.A fűnek ehez semmi köze mert a legcsóróbb ember is tép ahoz nem kell hogy sok pénzed legyen csak egy jó társaság szóval ezt hagyd is ki az egészből.Nem kell 6 kiló arany inkább hat kiló fű nem kell tetoválás inkább egy vicces póló,nem kell drága telefon csak egy 3310-es, nem kell drága óra nagyapád órája inkább új bőrszíjjal.Ne rajoskodj ármáni övekkel vegyél egy bőr övet és a barátaid nyalják a seggedet.Hallgasd meg a belgától a Mr Márkát
2009. nov. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ezek a divatmajmok általában egyáltalán nem gazdagok csak annak akarnak látszani. Aki tényleg az és jómódú az mutogatja magát a legkevésbé. Én is ilyen körökben nőttem fel és már csak tudom.
2009. nov. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
9%
Na mibe fogadunk hogy ha megnyerem a lottó ötöst bármelyik nőt megkapom? A nőknek anyagi biztonság is fontos. És valamennyire meg is értem őket. Mert egy pénzesebb ember talán nem fogja éheztetni a gyerekeit és nem kell mellette megszakadni a szalag mellett a gyárba 12 órás robotolással.
2009. nov. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

Visszakérdezek:

Miért van az, hogy a pasiknak csak az olyan lányok tűnnek fel, akiknek csak a pénz számít és a divatmajom pasik?


...


Természetesen szerény véleményem szerint egyik állítás sem igaz (sem a pasikra, sem a lányokra vontakozó).

2009. nov. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!