Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van az hogy a csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az hogy a csajoknak az ilyen divatmajmok kellenek csak? (6 kiló arany, tetoválás,60000 forintos telefon, pia, fű stb)?

Figyelt kérdés
2009. nov. 23. 19:12
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

1: nemszeretem a divatmajmokat (rózsaszinpolotol már hányok)

2:arany helyett inkább ezüst,és az is max vékony (pedig páromnak is van többszázezret érő aranylánca,karkötöje,de addig mondogattam,hogy c*gányos,hogy nem hordja szerencsére)

3:telom nekem is 60ezer volt 2 éve,részletre vettem,havi 2ezer volt igy 1 évig...mi ebben a nagy szám...diákként is melozok,ennyi belefér bárkinek

4:pia...napi boroskola/sör belefér,nem kell hullarészegre inni magad

5:fű...sikerült leszoktatni mielőtt rászokott volna...


nemjo csajokat nézegetsz...nekem is volt fullszöke hajam,szolizott bőröm,meg csilivili ékszereim,meg pink cuccaim...de megkell látni hogy mi van mögötte...

22/L

2009. nov. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
amit leirtál az a cigány csajoknak kell nem a fehér embereknek ... ennyi
2009. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Mert egy sz*r nő.. próbál magához illő sz*r párt találni.


15f

2009. nov. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
6kiló aranyt :D:D anyagilag nem birják sokan tartani ezt a divatot akkor :D
2009. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

nekem az ilyen pont nem jön be!!!

16/L

2009. nov. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
nemigazán vágom mer bazz itt ebbe a tetü szemetesvárosba (érd) egy rakat mocsok szemétláda drogos meg egy másik rakat büdös k.va van!!! Ennyi! Am meg a kommentelők 3/4ede jácca az eszét erre rájöttem!!!!
2010. jan. 26. 22:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!