Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tehetnék, nem bírok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tehetnék, nem bírok így élni?

Figyelt kérdés
23 vagyok, de egyszerűen most jöttem rá, hogy igazából nekem a tini lányok vonzóak csak, abból is a kislányosabb réteg, a 14-16 évesek főleg. Tudom, hogy mindenki elítél, de én ezt nem választottam, jó ideje próbálom elnyomni, mondogatni, hogy ez nem helyes, de legutóbb is smároltam egy 14 évessel és jobban izgat már a gondolat is, hogy csak 14 éves és fiatal, cuki, nem ráncos, nincsen rajta 20kiló műanyag, mellei is természetesek, nincs elhízva igénytelen módra stb. A legrosszabb, hogy ráadásul csak is ilyen korú lányok szoktak kezdeményezni is nálam, mintha csak nekik tetszenék valamiért. MOndták már sokan, hogy koromnál fiatalabbnak nézek ki és személyimet is elkérték már sok helyen. Én nem vagyok amúgy boldog, szeretnék egy normális kapcsolatot, de nem tinivel, mégis szexuálisan ők izgatnak, fejben meg már komolyabb lányra vágynék meg gyerekekre, családra.
2013. dec. 12. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán idővel majd megváltozik ez, de mindenesetre, amíg 14 évesek tetszenek ne akarj gyereket, családot.
2013. dec. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan korodbelit, aki fiatalos néz ki. Vagy egy tinédzserkor végén járó lányt komolyabb felfogással.
2013. dec. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, habár még messze vagyok a 23-tól :D Én is oda vagyok a kislányos lányokért,egyszerűen be sem jönnek az idősebbnek kinéző lányok. Nekem is főleg ez a korosztály jön be szexuálisan is és egyébként is..de mondjuk én még csak 19 vagyok szóval annyira nem nagy ügy...:D
2013. dec. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na igen, kis hazánk nem a dögös negyvenesek gyűjtőhelye. A lerobbant háziasszonyok nem annyira jönnek be.
2013. dec. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!