Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élveznek el a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élveznek el a nők nehezebben?

Figyelt kérdés
Van valami biológiai magyarázat rá?

2013. dec. 12. 19:33
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ez nekem magas..Mi az hogy gyakoroljak? Meg mi az, hogy tanult képesség?.....Nem igazán értem :)
2013. dec. 13. 08:11
 12/16 anonim ***** válasza:
A nők komoly hányadának nem evidens az orgazmusa. Játszania kell magával, begyakorolni a mozdulatsort, és tanulnia megélni az élményt amit érez. Mivel az orgazmus nem csak szervi, hanem az agyban jön létre, az agynak meg kell szoknia, és gyakorolnia az élményt.
2013. dec. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Gyakorolj: minden nap szánj rá időt, hogy leülsz és maszturbálsz és elélvezel. Lehetőleg kézzel, ne vibrátorral.

Ha minden nap csinálod, egyre könnyebben és gyorsabban fog jönni az orgazmus. És látni fogod, melyik mozdulatok a leghatékonyabbak. Amikor pedig szexeltek, azokat a pózokat és módszereket kell megkeresni, amik hasonló ingerlést nyújtanak.

Maszturbálással el tudsz élvezni?

2013. dec. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Egyszer sikerült. 22 vagyok. Amúgy mindig nedves vagyok, meg fáj is, de elélvezni nem tudok.
2013. dec. 13. 20:26
 15/16 A kérdező kommentje:
Dowd: ezt honnan tudod, hogy nem evidens? Még mindig nem világos...
2013. dec. 13. 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:

Fontos, hogy el tudj lazulni. Egyedül gyakorolj. Egy kád viz, egy lustizós szombat délelőtt, amikor nincsen tétje, csak jólesik a cirógatásod. Ez nagyon sokat számit, próbáld csak ki igy is.

A párodnak pedig javaslom az erotikus masszázst. Nagyon ellazit. De úgy álljatok neki, hogy nem lesz szex. Maximum a jóni masszázs jöhet szóba, tehát az erotikus masszázs közben izgat a kezével amig elélvezel. Tehát nem lesz tétje, csak élvezni kell a kezét, semmi teendőd.

2013. dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!