Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hol ismerkedhetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol ismerkedhetnék, bulizhatnék együtt szabados gondolkodású/életstílusú, de értelmes középkorú férfiakkal? 18/L

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek hol találhatnék olyan 30-60 közötti férfiakat, akik szívesen haverkodnának, buliznának, beszélgetnének egy 18 éves lánnyal? Ezt úgy képzelném el, hogy közös kocsmázások, császkálások, spontán szórakozások erejéig. A tartalmasabb beszélgetéseknek is nagyon tudnék örülni. :) Az a lényeg, hogy jól érezzük magunkat együtt, élvezzük az életet. Szabadabb, szabadosabb gondolkodású, humorra fogékonyabb férfiakat előnyben részesítem. Szeretem az egyszerű, laza embereket, esetleg művészi hajlam sem hátrány. Ha meglenne köztünk a vibrálás, akár erotikusabb irányba is elmehetne a történet, de konkrétan egyéjszakás szexbe nem mennék bele. Szexkapcsolat, vagy összejárás, több alkalomnyi ismerkedés és haverkodás után esetleg, rendszeres együtt bulizgatás, amely átcsapna szexualitásba már akár beleférhetne. Ha úgy alakulna, rendes kapcsolatra is nyitott lennék, bár házasságot, stb. egyenlőre nem tervezek. :) Csak szeretném, valakivel jól érezni magamat. :) A kocsmában persze sok kiégett középkorú férfi tanyázik, akik között mazsolázgathatnék, csak azok nagy részénél kérdéses, hogy az értelmi szintjük elérné e azt a fokozatot, ami felett már kielégítőbb beszélgetéseket is lehetne velük folytatni. Elég magányos vagyok, a kortársaim között nem találom a helyemet és imádom a férfi társaságot. Nem nézek ki rosszul, nem formálnék magamról véleményt ilyen téren, mert a szépség egy szubjektív dolog, de azért az elmondható rólam, hogy elég dekoratív vagyok. Viszont kissé elvont, sajátos gondolkodású, ami kevés embernek jön be, de akiknek igen, azoknak általában nagyon. Itt elsősorban ötleteket várnék tőletek, hogy hol ismerkedhetnék, találhatnék erre fogékony pasikat. Előre is köszi! :)

2013. dec. 13. 18:47
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
69%

Kedves kérdező,


Kérlek ezt ne vedd oltásnak, 27 éves férfi vagyok, művelt, diplomás, két nyelven beszélek felsőfokon és 144-es az IQ-m.


Van nagyon sok aranyos, 18 éves lányismerősöm, nagyon szeretem őket, de ők még igazából csitrik, komoly társaságnak alkalmatlanok. Úgy gondolom, hogy az a 30-35 éves férfi, aki a szexen kívül mást akar egy 18 éves lánytól az egy lúzer.


Érett férfiak nem kezelnek partnerként egy csitrit. (Ez egyébként pár év múlva meg fog változni 22-23 évesen már szerintem elég érett leszel egy idősebb férfihez is.)

2014. jan. 31. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Én 30-as korosztály vagyok. Barátságban, közös szórakozásban benne lennék. Másban nem.
2014. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
Hmmm.. Bp-i vagy, mert ha igen szivesen meghívnálak egy kis italozásra :) kifejezetten jófejnek tűnsz :)
2014. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Szia!szerintem kiállításokon,koncerteken,előadásokon simán találsz 30+-os korosztályt.Vagy ha esetleg van olyan ismerősöd,aki hivatalos rendezvényekre el tud vinni,ott is(pl céges bulik,bálok).
2014. ápr. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!