Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te, ott igen! Kinek épp nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te, ott igen! Kinek épp nincs párja. A párkapcsolattól reméled a boldogságot vagy valami mástól? Mi tenne boldoggá?

Figyelt kérdés
Korod és nemed jöhet.
2013. dec. 15. 17:18
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

engem át**kúrtak a lányok, ezért engem az tesz boldoggá hogy jól keresek és magamra költhetek mindent:D

csajozási szempontból sztem én már menthetetlenül, érdektelen és kiégett lettem.

22/F

2013. dec. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

A boldogságnak, teljes életnek más feltételei is vannak, ettől függetlenül kell hozzá a társ is. De sok más is. Pl. hogy ne te akarj boldog lenni, hanem hogy boldoggá akard tenni a másikat.

35F

2013. dec. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem mondjuk egymilliárd dollár elég boldoggá tudna tenni.
2013. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Tarnolf ***** válasza:

Párkapcsolattól is. Jó lenne, ha lenne valakim akivel megértjük egymást, megbízunk egymásban. Akivel mindent megbeszélhetek. Aki szeret.


És persze az élet apróbb dolgai. Mondjuk hozzájárulok valaki sikeréhez, sikeresen elvégzek egy feladatod, megdöntöm egy egyéni rekordomat, új dalt sajátítok el, satöbbi. :D

2013. dec. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, attól remélem. *-*
2013. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Boldogság nem a párkapcsolaton múlik, csak egy plusz.
2013. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nem lenne rossz egy párkapcsolat, de sajnos elég durván elkötelezettségi problémáim vannak :S
2013. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nélkülözhetetlen, pótolhatatlan lennék valaki számára.


18/L

2013. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!