Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezzel csak az agyamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezzel csak az agyamat húzza? Kezdek megőrülni tőle.

Figyelt kérdés
Szóval elég régóta tartó dologról van szó. Nagyon sokat szemeztünk nagyon hosszú ideig, mindig én fordultam el mert már annyira zavarban voltam. Ő eléggé magabiztos. Voltak egyéb kisebb jelek is tőle, de aztán volt olyan is hogy elnézett mellettem. Na és nekem ez olyan rosszul esett hogy azóta szinte mindig elnézek mellette, még akkor is amikor látom hogy néz. Egyszerűen azt mutatom hogy utálom. Szóval most ezzel valahogy egymás agyát húzzuk, tudom hogy egy hülyeség de ez van. Mert ha tetszhetek neki akkor miért volt olyan hogy elnézett mellettem, máskor meg majd megőrült úgy nézett. Volt már valakivel ilyen? Vagy mi lehet ez? L

2013. dec. 16. 11:21
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Istenem, mennyire hiányzik ez.:D
2013. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Remélem,hogy még tinik vagytok.
2013. dec. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
mi hiányzik?... amúgy normális válaszokra vagyok kíváncsi
2013. dec. 16. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
31%
Nem mert agy is kellene hozzá.
2013. dec. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Komolyan kértem a normális válaszokat, nem értem miért mindenki a hülyeségét írja ki, sajnos ez van, nem írtam volna ki ha nem lenne valós a kérdés. És igen akárki akármit is mond össze vagyok zavarodva. Szóval ha valaki nem tud normális választ írni, a bunkó megjegyzéseit ne írja le.
2013. dec. 16. 11:35
 6/10 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem csak elállod előle a kilátást...
2013. dec. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
10%
Valami vicces volt az arcodon..
2013. dec. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
okés, szerintem itt pont annak nincs agya aki irogatja a hülye kommentjeit, mert nem érti meg hogy azt máshova írja ne ide...
2013. dec. 16. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Tökmindegy. Biztos volt, nem emlékszem. Nem tudom mi lehet ez, de két amatőr nyomizására emlékeztet :D. Szerintem dugjatok inkább a bámészkodás helyett, nagyon flash. ;)
2013. dec. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hány évesek vagytok? Mert az se mindegy...


Lehet hogy az a baja, hogy azt mutatod, hogy utálod...volt nekem is hasonló szitu egy lánnyal, így viselkedett, mint te, és a végén nem lett belőle semmi. Ne bunkózz vele, légy vele normális.:D


17F

2013. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!