Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nőszemély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a nőszemély?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm nagyon csúnya dolgokat művel. 17 évesek vagyunk. Egy éve "összejött" egy családos emberrel, aki 40 éves, az apja lehetne. Konkrétan a szeretője volt. Rózsaszín köd, hogy vele akarja leélni az életét és hasonló ábrándok. Folyton azon mesterkedett, hogy rávegye, hagyja ott a férfi a feleségét. Szerintem ez a kapcsolat, nagyon gerinctelen volt mindkét fél részéről. Próbáltuk lebeszélni, de szinte már az esüvőn gondolkodott. Nevetséges volt és hajthatatlan.

Aztán megismert egy 26 éves srácot, akinek több éves kapcsolata van és most azzal kavarog, az előzőt meg már elhordja mindennek.

A mostani párját elmondja minden jött-ment r...ancnak, amikor ő szereti el épp a barátját. Nagyon sajnálom azt a nőt, és szegény háta mögött zajlik ez az egész. Undorító.

Többször szóltunk a barátnőmnek, de egyszerűen nem fogadja meg a tanácsot. Szerintem ez nem egészséges. Mi a véleményetek erről?

17/L



2013. dec. 16. 16:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetertek veled, sajnos vannak ilyen nok, akiknek a "tiltott gyumolcs" annyira vonzo, hogy mas nem is szamit. Azon kivul, hogy elmondjatok a velemenyeteket, mast nem tudtok tenni. En a helyedben nem baratkoznek ilyen emberrel.
2013. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
En is azt mondom, hogy szakitsd meg vele a barátságot.
2013. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én szememben nem normális. Amúgy egyetértek az előttem szólókkal, szerintem se barátkozz vele tovább.
2013. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellene ilyen barátnő,mert ha esetleg férjhez megyek és megtetszik neki a pasim rászáll???Brrr inkább hanyagolnám ezt a barátságot!
2013. dec. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem barátkoznék vele. Lehet egyszer te leszel a szemében az a bizonyos r..banc ha megtetszik neki a pasid.
2013. dec. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Próbálok példát mutatni neki. A korom ellenére lassan két éve vagyunk együtt a Párommal és komolyan tervezünk is. Csak szerettem volna, hogy a barátnőm is egészséges kapcsolatban éljen. De azon nem lehet segíteni, aki nem hagyja. És egy idő után fárasztó a panaszkodását hallgatni.
2013. dec. 16. 17:03
 7/14 Frigg ***** válasza:
100%

Nagyon úgy tűnik, hogy az ő értékrendje..nos..igen sajátos.

Megpróbáltál/megpróbáltatok rá hatni, de ő a fejébe vette, hogy ez így jó. Én is elkezdeném szép lassan leépíteni a leányzót. Mást már nemigen lehet sajnos :/


23/N

2013. dec. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek veled...

Szerintem elégszer elmondtad neki a véleményed... Ha ő magától nem... Sem a te meggyőződés ellenére nem látja, hogy az amit művel nem normális. (Magyarán egy rib... ) Akkor akármit is teszel ezen nem fogsz tudni változtatni... Legfeljebb majd ha kap egy két jó nagy pofont az élettől, belátja majd, hogy hülyeséget csinál(t).

Abból ahogy írsz, nekem az derül ki, hogy gyökeresen más személyiség vagy mint ő. Dicséretes. Ne változz meg. De nem is vagytok egy "súlycsoport". Nem vagy te lelki szemetes, hogy a hülyeségeit hallgasd... Közel sem valós problémákról.

Azt ajánlom, hogy zárd le mihamarabb ezt a barátságot vele,, mielőtt magával ránt, vagy tönkre tesz a hülye duruzsolásával. Nekem is volt olyan barátnőm akitől mást sem halottam mint ez meg az mekkora rib.. és mit nem akar, és követel. Én is próbáltam segíteni neki... Mindhiába. Aztán már nem erőlködtem tovább.

Ha fontos vagy neki.. és a barátságotok.. akkor talán elgondolkodik azon amit most művel...

2013. dec. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a tanácsokat megfogadom :)
2013. dec. 16. 20:45
 10/14 anonim ***** válasza:
6 : Szólj a barátnőnek, ne sajnáld csak, hanem szólj is neki, joga van tudni, mi történik.
2013. dec. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!