Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ez a nőszemély?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a nőszemély?

Figyelt kérdés

Az egyik barátnőm nagyon csúnya dolgokat művel. 17 évesek vagyunk. Egy éve "összejött" egy családos emberrel, aki 40 éves, az apja lehetne. Konkrétan a szeretője volt. Rózsaszín köd, hogy vele akarja leélni az életét és hasonló ábrándok. Folyton azon mesterkedett, hogy rávegye, hagyja ott a férfi a feleségét. Szerintem ez a kapcsolat, nagyon gerinctelen volt mindkét fél részéről. Próbáltuk lebeszélni, de szinte már az esüvőn gondolkodott. Nevetséges volt és hajthatatlan.

Aztán megismert egy 26 éves srácot, akinek több éves kapcsolata van és most azzal kavarog, az előzőt meg már elhordja mindennek.

A mostani párját elmondja minden jött-ment r...ancnak, amikor ő szereti el épp a barátját. Nagyon sajnálom azt a nőt, és szegény háta mögött zajlik ez az egész. Undorító.

Többször szóltunk a barátnőmnek, de egyszerűen nem fogadja meg a tanácsot. Szerintem ez nem egészséges. Mi a véleményetek erről?

17/L



2013. dec. 16. 16:45
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Nem ismerem a lányt. Hinne egy idegennek? Nem kavarok bele, egyszer úgy is minden kiderül.
2013. dec. 17. 09:16
 12/14 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom a barátnődet, amiért ilyen önértékelési zavarokkal küzd. Azért kezd házas emberekkel, mert kell neki a visszaigazolás: igen, én el tudom venni más nő férjét is! Csakhogy, amint ez megtörténik, rögtön más préda után néz majd, hiszen szüksége van újabb visszaigazolásra. Nem tudsz rajta segíteni. Nem öröm ezt mondani, de jobb, ha nem barátkozol vele.
2013. dec. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egy belül önbizalomhiányban szenvedő,magát alulértékelő,ugyanakkor végtelenül önző csaj a barátnőd.Tipikus álomvilágban élő,hülye kis pi..@.Szerintem sem vezet jóra hosszútávon,ha barátkozol vele,ráadásul minden szavad falra hányt borsó marad.Hagyni kell az ilyet,hadd süllyedjen egyedül bele a mocsárba.
2013. dec. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"igen, én el tudom venni más nő férjét is!"


Sajnos rengeteg nő űzi ezt a játékot,

de valahogyan mindig a pasikat hibáztatják mindenért, nem pedig ezeket a női Casanovákat...

2013. dec. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!